En Az Lise Mezunu 1487 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı Yapılıyor

Özel sektör firmaları İşkur üzerinden yayımladıkları ilanlar ile 1487 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı yapacaklarını açıkladılar.

En Az Lise Mezunu 1487 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Alımı Yapılıyor

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları, İşkur üzerinden yayımladıkları ilanları ile işçi ve personel alımlarına devam ediyorlar.

Türkiye genelinde, özel sektör firmaları, İşkur üzerinden yayımladıkları ilanlar ile 1227 Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alımı yapacaklarını açıkladılar. Söz konusu ilanlar ile ilgili detaylar haberimizde siz ziyaretçilerimize aktarıyoruz.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (1487 kişi)

ALIM YAPILACAK BAZI ŞEHİRLER

* İstanbul , Ankara, Balıkesir, Tokat, Düzce, Mersin, İzmir, Antalya, Bursa, Trabzon, Adana, Sivas, Gaziantep, Konya, Kırıkkale, Sakarya, Uşak, Eskişehir, Erzurum

GENEL ŞARTLAR

* En az lise mezunu olmak, Firmaların belirlediği özel şartları taşımak, Düzgün bir diksiyona sahip olmak, Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak, Takım çalışmasına uygun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Bilgisayar ve office programlarını kullanabilmek, Firmaların belirlediği özel şartları taşımak. 

BAŞVURU ŞEKLİ

* İşkur üzerinden yayımlanan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ilanlarında talep edilen şartlara durumu uyan adayların başvuruları İşkur aracılığıyla alınıyor. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 17:12
YORUM EKLE