En az lise mezunu İBB Güvenlik görevlisi personel alım ilanı başvuruları sona eriyor! Başvuru şartları neler?

İş arayanların yoğun ilgi gösterdiği İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş ilanlarından olan güvenlik görevlisi personel alım ilanı başvurularının bitmesine son üç gün kaldı. İBB kariyer sayfasında İBB personel alım ilanı hakkındaki tüm detaylar paylaşıldı.

İşçi Alım İlanları 28.10.2019, 21:58
En az lise mezunu İBB Güvenlik görevlisi personel alım ilanı başvuruları sona eriyor! Başvuru şartları neler?

16 milyon insanın hayatını sürdüğü İstanbul’da milyonlarca kişi iş arıyor. İş arayanların genellikle baktığı ilk adreslerden bir tanesi de İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından personel alım ilanlarının yayınlandığı İBB Kariyer oluyor.

İBB PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURULARI SONA ERİYOR!

İBB kariyer sitesinde yayınlanan personel alım ilanlarından bir tanesi olan güvenlik görevlisi personel alım ilanlarına başvurular 31 ekim günü sona eriyor. 7 Ekim günü başlayan başvurularda başvuru yapacak adaylarda aranan şartlar da açıklandı. İBB güvenlik görevlisi personel alım ilanı başvuru şartları şu şekilde sıralandı:

İBB PERSONEL ALIM BAŞVURU ŞARTLARI

 5188 Sayılı yasa gereği Silahlı/Silahsız Özel Güvenlik Kimlik Kartı bulunan,

 Tercihen Özel Güvenlik ve Koruma Meslek Yüksek Okulu mezunu olan,

 Dikkatli, güçlü iletişim becerilerine sahip,

 Tercihen özel güvenlik olarak en az 1 yıl deneyimi bulunan,

 Vardiyalı sistemde görev yapabilecek.

İBB PERSONEL ALIM İLANI İŞ TANIMI

Güvenlik görevlisi alım ilanı hakkındaki iş tanımında ise görev yaptığı bölgenin emniyetini sağlamak, Sorumluluğundaki alanları belirlenen sürelerle kontrol etmek, Giriş-çıkış kontrolü sağlamak, İnsan ve araç trafiğini kontrol etmek, Tüm potansiyel tehlikeleri belirlemek ve rapor etmek, Gerektiğinde acil durum prosedürünü işletmek ve “İstanbul’u çok seven çalışma arkadaşları aramaktayız.” İfadeleri yer alıyor.

İBB GÜVENLİK GÖREVLİSİ PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)