ETİ Maden İşletmeleri 152 Kamu Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor

ETİ Maden İşletmeleri tarafından yayımlanan 152 kamu personel alım ilanına başvurularda sürecin sonuna gelindi. İşte detaylar...

İşçi Alım İlanları 09.10.2017, 09:21 08.02.2019, 18:44
ETİ Maden İşletmeleri 152 Kamu Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü, Devlet Personel Başkanlığı ve İşkur resmi sitesinde yayımladığı ilan ile 152 işçi alımı yapacağını duyurdu. Alımlar, Proses İşçisi pozisyonunda yapılacak.

152 İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARINDA SON GÜN !

ETİ Maden İşletmeleri, işçi alım ilanına başvurular bugün (9 Ekim) mesai bitiminde sona eriyor. İlanda talep edilen şartlara durumu uyan adayların başvuruları, İşkur aracılığıyla alınacak.

İŞÇİ ALIM İLANINA KİMLER BAŞVURABİLİR?

En az lise ve dengi okulların ilgili bölümlerinden mezun olan, lise mezunları için KPSSP-94 puan türünden, ön lisans mezunları için KPSSP-93 puan türünden en az 60 almış olan, daimi/deneme süreli çalışmayı kabul eden adaylar başvuru yapabilecek.

İŞÇİ ALIM İLANINA BAŞVURACAK ADAYLAR DİKKAT !

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP94 sınavından en az 60 puan alan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Yorumlar (0)