Galatasaray Üniversitesi sözleşmeli işçi alımına başladı!

Kamu personeli alımı ve özel sektör iş ilanları binlerce vatandaş tarafından takip ediliyor.Sözleşmeli personel alımı başlayan son üniversite Galatasaray Üniversitesi oldu. Peki başvuru şartları neler? İşte Galatasaray Üniversitesi'nde çalışabilmek için gerekli olan koşullar!

İşçi Alım İlanları 25.11.2019, 15:55 25.11.2019, 16:14
Galatasaray Üniversitesi sözleşmeli işçi alımına başladı!

Galatasaray Üniversitesi sözleşmeli personel alımları 25 Kasım itibariyle başladı.Galatasaray Üniversitesi tarafından yayınlanan resmi 4/B sözleşmeli personel alım ilanı şöyle; Üniversitemize 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2. maddenin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen pozisyonlarda toplam 5 (beş) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

 SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak.

b) Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu sonuçlanmış olmak.

c) Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

ç) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla sağlık açısından görevini devamlı yapmasına engel bir hali bulunmamak.

Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Büro Hizmetleri ve Sekreterlik önlisans programlarının birinden mezun 2 büro personeli alımı

Muhasebe, Bilgisayar Destekli Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe ve Vergi Uygulamaları önlisans programlarının birinden mezun 1 büro personeli alımı

Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri önlisans programlarının birinden mezun 1 tekniker alımı

Ortaöğretim Kurumlarının Ahşap Teknolojisi Alanı ve Dalları veya Mobilya ve İç Mekan Tasarımı Alanı ve Dallarından mezun en az 5 yıl çalışmış 1 teknisyen alımı olmak üzere Galatasaray Üniversitesi’ne toplam 5 personel alımı yapılacaktır.

NEREYE BAŞVURULACAK?

 Başvurularda bulunacaklar ilan yayınlandığı andan itibaren 15 gün içinde başvuruda bulunabilecekler. Başvurular Galatasaray Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. ÖSYM tarafından 2018 yılında yapılan Kamu Personel Seçme Sınavı (B) puan türünden 50 ve üzerinde puan almış olan adaylar başvuruda bulunabilecektir. Önlisans mezunlarının KPSSP93 puanı, ortaöğretim mezunlarının KPSSP94 puanı değerlendirilecektir.

Yorumlar (0)