Gazi Üniversitesi KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

Gazi Üniversitesi tarafından yayımlanan ilan ile KPSS şartsız en az lise mezunu işçi alımı yapılacağı duyuruldu. İlan detaylarını haberimizde bulabilirsiniz...

Gazi Üniversitesi KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

Gazi Üniversitesi tarafından yayımlanan ilan ile talep edilen şartlara durumu uyan adaylar arasından, kantin görevlisi pozisyonunda işçi alımı yapılacağı duyuruldu. İşte detaylar:

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

En az lise ve dengi okul mezunu olmak, benzer işte en az 2 yıl tecrübeli olmak, bilgisayar, ofis cihazları ve satış cihazlarını kullanabilmek, insan ilişkileri kuvvetli olmak, seri ve dikkatli bir şekilde çalışabilecek olmak, ekip çalışmasına yatkın olmak, ayakta çalışmasına engel sağlık sorunu olmamak, erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da erteletmiş olmak.

BAŞVURU İÇİN GEREKEN BELGELER

Nüfus cüzdanı fotokopisi, ikametgah belgesi, sabıka kaydı, diploma fotokopisi, sağlık raporu, 2 adet vesikalık fotoğraf.

BAŞVURU SÜRECİ

Gazi Üniversitesi işçi alım ilanına başvurular, 20 Ekim 2017 mesai bitiminde sona erecek. Başvurular, Gazi Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı İktisadi İşletmesine yapılacak.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE