Gelibolu Belediyesi İşçi Alımı İçin Yeni İlan Yayımladı!

Gelibolu Belediyesi tarafından İŞKUR aracılığıyla yayımlanan ilanda işçi alımı yapılacağı ifade edildi. Peki başvuru şartları neler? Yayımlanan ilana yönelik olarak tüm detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz...

İşçi Alım İlanları 09.10.2018, 12:19 09.10.2018, 12:39
Gelibolu Belediyesi İşçi Alımı İçin Yeni İlan Yayımladı!

Çanakkale, Gelibolu belediyesi tarafından yayımlanan ilanda işçi alımı gerçekleştirileceği duyuruldu.

Yayımlanan ilanla alakalı olarak detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz.

HANGİ KADRODA İŞÇİ ALIMI YAPILACAK?

Gelibolu belediyesi tarafından yayımlanan ilana "Engelli" adayların başvuru yapabileceği ifade edilirken personel alımı yapılacak olan kadro ise; Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler) olarak duyuruldu.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Yayımlanan ilana başvurular 8 Ekim 2018 tarihinde yayımlandı ve 17 Ekim 2018 tarihinde sona ereceği ifade edildi.

BAŞVURU DETAYLARI

Yayımlanan ilana başvuruların İl İşkur Şube müdürlüğü ile İŞKUR web adresi "www.iskur.gov.tr" üzerinden online olarak da yapılabilecek.

Kurum tarafından yayımlanan ilana başvurularda, başvuru yapanların Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınıyor.

Bu kapsamda il veya ilçe düzeyinde yayımlanan geçici işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruların kabul edilmeyeceği bildirildi.

Yapılacak olan başvurularda son başvuru tarihinin resmi tatile denk gelmesi durumunda ise bir sonraki iş gününde de başvuruların alınabileceği ifade edildi.

Kamupersoneli.net I ANKARA

Yorumlar (0)