GESTAŞ Deniz Ulaşım İŞKUR aracılığı ile personel alımı yapacağını duyurdu!

İŞKUR, GESTAŞ Deniz Ulaşım A.Ş’nin personel alım ilanını yayınladı. İŞKUR’un ‘’kurum dışı kamu işçi alımı’’ kategorisinde yayınladığı ilana göre GESTAŞ Deniz Ulaşım ve Turizm 03-12 Aralık 2019 tarihleri arasında ilan içeriğinde belirtilen 6 farklı kadroya personel alımı yapacak. Alınacak personeller GESTAŞ’ın bünyesinde daimi olarak istihdam edilecek olup, alınacak personeller görev yaptıkları yerlerde ikamet etmek zorundadır. Peki hangi kadrolara personel alımı yapılacak? Başvuru şartları nelerdir?

İşçi Alım İlanları 03.12.2019, 14:02
GESTAŞ Deniz Ulaşım İŞKUR aracılığı ile personel alımı yapacağını duyurdu!

GESTAŞ Deniz Ulaşım ve Turizm Ticaret A.Ş, Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfası üzerinden yeni bir personel alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’kurum dışı kamu işçi alımı’’ kategorisinde 03 Kasım 2019 tarihli olarak yayınladığı ilana göre GESTAŞ Deniz Ulaşım, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere, 14 personel alımı yapacak.

GESTAŞ HANGİ KADROLARA PERSONEL ALACAK?

4 ağır vasıta şoförü, 1 ekskavatör operatörü, 3 greyder operatörü, 4 vasıfsız düz işçi, 1 güvenlik görevlisi ve 1 iş makinesi bakım onarım ustası olmak üzere toplamda 14 personel alımı yapılacaktır.

GESTAŞ DENİZ ULAŞIMA İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

03-09 Aralık 2019 tarihleri arasında Çanakkale İl Özel İdaresine şahsen gidilerek başvurulması gerekmektedir. Başvuruda bulunmak isteyen adayların, her bir kadro için belirlenen şartları taşıması ve istenilen belgeleri ibraz etmeleri gerekmektedir.

Başvuru şartları, iletişim numaraları, adaylardan istenilen belgeler ve diğer tüm detayların belirtildiği resmi ilanı görüntülemek için burayı tıklayınız

Yorumlar (0)