Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı İçin İşkur Üzerinden 3 Bin 417 İlan Yayımlandı

Güvenlik Görevlisi ve Şoför Alımı İçin İşkur Üzerinden 3 Bin 417 İlan Yayımlandı

Devlete ait olan kurumların yanı sıra özel sektörde hizmetlerine devam eden firmalar personel alımı yapacaklarını yayımladıkları ilanlarla duyurmaktalar. Diğer yandan; söz konusu personel alım ilanlarının İŞKUR üzerinden yapılacağı ifade edilirken söz konusu güvenlik görevlisi ve şoför alım ilanlarını sizler için derledik

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları tarafından İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber işçi ve personel alımı yapılacağı duyuruldu. Farklı illerde farklı kurumlar ve şirketler tarafından yayımlanan işçi ve persoenl alım ilanlarını sizler için derledik. 

GÜVENLİK GÖREVLİSİ VE ŞOFÖR ALIM İLANLARI YAYIMLANDI

Farklı illerde hizmetlerine devam eden özel sektör ve kamu kurumları tarafından İŞKUR aracılığıyla yayımlanan ilanlar neticesinde personel alımı yapılacağı duyuruldu. Özel sektör firmaları ve kamu kurumları tarafından 2322 Güvenlik Görevlisi ve 1095 Şoför alımı yapılacağı yayımlanan ilanlar ile açıklandı.

* Söz konusu bu ilanlar Güvenlik Görevlisi ve Şoför alımı ilanlarının bir araya getirilmesiyle oluşturulmuştur.

1095  ŞOFÖR ALIM İLANI YAYIMLANDI

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber 1095 şoför alımı yapılacağı açıklandı. Türkiye genelinde farklı illerde çok sayıda şoför alımı yapılacağı yayımlanan ilanlarla duyuruldu. Söz konusu yayımlanan ilanlarda alım yapılacak şoförler; Makam Şoförü, Traktör Şoförü, Tır Şoförü, Taksi Şoförü, Yolcu Taşıma Şoförü,  Yük Taşıma Şoförü, Servis Şoförü, Minibüs Şoförü, Kurtarıcı Araç Şoförü, Kamyonet Şoförü, Kamyon Şoförü alımı yapılacağı açıklandı.

2322 GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANI YAYIMLANDI

İŞKUR üzerindne yayımlanan alım ilanları içerisinde ayrıca silahlı ve silahsız olarak Güvenlik Görevlisi kadrolarına personel alımı yapılacağı için ilan yayımlandı. Söz konusu bu kadro için ise 2322 ilan yayımlandığı ifade edildi. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara başvuruların yapılması için İŞKUR internet sitesine üyelik yapılması gerekmektedir. Söz konsuu üyeliğin tamamlanmasıyla beraber sizlere haberin alt kısımında verdiğimiz web adresi linki üzerinden erişim sağlayabilir ve başvurularını gerçekleştirebilirsiniz.

'Türkiye Geneli 1095 Şoför Alımı İçin: https://goo.gl/v5oEyo 

Türkiye Geneli 2322 Güvenlik Görevlisi Alımı İçin: https://goo.gl/UyhgH

(Web adresini tarayıcınzıın arama satırına kopyalarak söz konusu ilanın detaylarına erişim sağlayabilirsiniz)

Kamupersoneli.net I ANKARA

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler