Hoyran Sulama Birliği Geçiçi İşçi Alımı Yapıyor

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinden ilan yayımlayan Hoyran Sulama Birliği geçiçi işçi alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu yayımlanan ilanda en az lise mezunu adayların başvuruda bulunabileceği ifade edildi. Peki başvuru şartları neler? İşte detaylar...

İşçi Alım İlanları 12.04.2018, 16:05 12.02.2019, 15:36
Hoyran Sulama Birliği Geçiçi İşçi Alımı Yapıyor

Hoyran Sulama Birliği geçici işçi alımı için Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinden ilan yayımladı. Söz konusu yayımlanan ilanın detaylarını kamupersoneli.net olarak sizlerle paylaşıyoruz.

HOYRAN SULAMA BİRLİĞİ GEÇİÇİ İŞÇİ ALIMI YAPIYOR

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruda ise; "Kamu Kurum ve Kuruluşlarına işçi alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkındayönetmelik çerçevesinde, 4857 sayılı Kanuna tabi sürekli işçi kadrolarında istihdam edilmek üzere Birliğimizin ihtiyacı olan 1 (bir) adet belirli süreli geçici işçi statüsünde istihdam edilmek üzere elektrikçi (genel) mesleğinde personel alınacaktır." ifadelerine yer verildi.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Hoyran Sulama Birliği tarafından yayımlanan geçiçi işçi alım ilanında adaylardan istenilen genel başvuru şartları arasında; en az ilköğretim mezunu olmak şartı aranırken adaylardan elektrik belgesine sahip olmaları istenildiği açıklandı.

BAŞVURU DETAYLARI

Yayımlanan ilana başvurular İŞKUR üzerinden yapılacağı ifade edilirken alınacak olan adayların kuraları noter huzurunda gerçekleştirileceği belirtildi. Adayların belgelerinin asıllı ile noter tarihinden iki gün öncesinden İŞKUR'a teslim etmeleri gerektiği duyuruldu.

Yorumlar (0)