İGA İstanbul Yeni Havalimanına Personel Alımları İçin Yeni İlanlar Yayımladı!

İstanbul Yeni Havalimanına personel alımı. İGA Yeni İstanbul Havalimanına onlarca açık pozisyonda personel alım ilanı yayımlandı. İGA yeni havalimanı personel alım ilanlarında yer alan açık kadrolar, ilanlara kimlerin başvuru yapabileceği detaylarını paylaşıyoruz. Peki İGA personel alımında şartlar neler? İGA personel alımı yaş şartı. İGA personel alımı 2018. İGA personel alımında son dakika. İGA personel alımı başvuruları nereye yapılacak? İGA personel alımı şartları neler? İGA personel alımında talep edilen genel ve özel başvuru şartları ve diğer tüm detaylar...

İşçi Alım İlanları 14.12.2018, 23:22
İGA İstanbul Yeni Havalimanına Personel Alımları İçin Yeni İlanlar Yayımladı!

İGA Yeni Havalimanının açılmasının ardından çok sayıda kadroda yeni personel alım ilanı yayımlandı. 

Yayımlanan ilanlara göre; Memur personel alımları için en az lise mezunu adayların başvuruda bulunabileceği personel alım ilanlarında işçi kadrolarına ise en az ilkokul mezunu adayların başvuruları kabul edilecek. 

Peki alımlar hangi kadrolarda olacak? İlanlara kimler başvuru yapabilecek? Adaylar başvurularını nasıl gerçekleştirecekler? İşte bilinmesi gereken hususlar,

İGA İSTANBUL HAVALİMANI PERSONEL ALIM İLANI

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi söz konusu personel alım ilanları onlarca pozisyondan yapılıyor. Çok sayıda personel alımının gerçekleştirileceği İstanbul Yeni Havalimanı için ilan edilen açık kadrolar şu şekilde,

"Tesisat Teknisyeni, Isıtma Soğutma Teknikeri, Su Şartlandırma Teknikeri, Elektronik Sistemler ve Otomasyon Uzmanı ve Teknik Müdür"

BAŞVURU KOŞULLARI

İGA Yeni Havalimanı için yayımlanan alım ilanlarında yer alan ve sizlere yukarıda aktardığımız alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların aşağıda yer alan şartları sağlamaları gerekiyor. Bu şartlar hem tüm adaylardan talep edilen genel şartlardan hemde mesleklere göre belirlenen özel şartlardan meydana geliyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, alım yapılacağı pozisyon için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak. Alım yapılacak meslek için gerekli koşulları sağlamak. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İGA Yeni Havalimanı personel alım ilanları kariyer siteleri üzerinden yayımlanan ilanlar ile adaylara duyuruluyor. Bu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı kariyer sitesi üzerinden yapacaklar. 

İlanlara başvuruda bulunmak için; https://goo.gl/Q4u5t2 Yan tarafta erdiğimiz bağlantıyı kopyalayın, internet tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın. 

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (4)
Ahmet yıldırım 8 ay önce
İga da calışmak ıstıyorum yurt içi yurtdışında fark etmez Beko operetoruyum 15 yıllık tercübe sahıbıyım
Ayhan yurtoglu 5 ay önce
Igada ucyil ikay arazoz soforu olarak calistim tekrar sofor ihtiyaci olursa calismak istiyorum
Onur unal 4 ay önce
Motorlu kurye işi yapiyorum
Huseyın varis 2 ay önce
Bahcivanim diploma var tercubelıyım 4 senedir bu ısı yapıyorum