İl Özel İdare Müdürlüğü KPSS Şartsız 595 Personel Alımı Yapıyor!

İçişleri Bakanlığı İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından yeni bir ilan yayımlandı ve söz konusu ilan metni içerisinde yer alan detaylara göre 595 personel alımı gerçekleştirileceğine yer verildi. Peki başvuru şartları neler? İşte adaylardan talep edilen genel başvuru şartları sitemizde...

İşçi Alım İlanları 25.07.2018, 14:15 31.01.2019, 02:24
İl Özel İdare Müdürlüğü KPSS Şartsız 595 Personel Alımı Yapıyor!

İŞKUR üzerinden yeni bir ilan yayımlandı.

Yayımlanan ilanda ise İl Özel İdare Müdürlüğüne 595 personel alımı yapılacağı belirtildi.

Ayrıca yayımlanan ilanda adaylarda KPSS şartı aranmazken adayların ilkokul, lise ve önlisans ile lisans mezunu olarak başvuruda bulunabileceklerine yer verildi.

Alım yapılacak olan şehir ise; Tokat İl Özel İdare Müdürlüğü olarak belirtilirken başvuruların 27 Temmuz 2018 tarihinde saat 23:59'da sona ereceği ifade edildi.

İŞKUR TYP numarası ise "260548" olarak verildi.

Diğer yandan başuvur yapacak adaylar İŞKUR'a kayıtlı olması ve TYP aramada bulunduğu şehrin alımına başvuru yapmaları gerektiği belirtildi.

İlana başvuracak adaylar İŞKUR üzerinden 27 Temmuz 2018 kadar başvuru yapabilir veya bulundukları ilde yer alan İŞKUR il ve ilçe şubelerinden başvurularını yapabilirler.

Adayların TYP başvurusu yapmak için bireysel üye olarak giriş yapmaları gerektiği belirtilirken ayrıca adayların 18 yaşını doldurmuş, 40 yaşını bitirmemiş olması gerektiğine yer verildi.

Yorumlar (2)
Edip tura 1 yıl önce
Van yüzüncü yıl üniversitesi mezunu elektirik teknikeri kamu kuruluşunda iş arıyorum işsizim il özel idare müdürlügü
Koksal kan 1 yıl önce
Agir vasita söförüyüm il ozel idare mudurlugune