İş Bankası personel alım ilanı yayımladı! İşte açık kadrolar, başvuru şartları ve koşulları

İş Bankası personel alımı için ilan yayımladı. İş Bankası kendisine ait internet sayfasından personel alımı yapacağını açıkladı.  Banka tarafından yayımlanan personel alım ilanında çeşitli kadrolarda personel alımı olacak. İşte açık kadrolar, kadrolar için başvuru şartları ve koşulları...

İşçi Alım İlanları 17.06.2019, 16:55 17.06.2019, 17:36
İş Bankası personel alım ilanı yayımladı! İşte açık kadrolar, başvuru şartları ve koşulları

İş Bankası kendisine ait internet sayfasından personel alımı yapacağını açıkladı.  Banka tarafından yayımlanan personel alım ilanında çeşitli kadrolarda personel alımı olacağı bilgisi verildi. Bankanın kendine göre belirlediği başvuru koşulları kapsamında yapılacak alımlar sınav usulü ile olacak. 

Açılan kadrolar 

İlan metinlerine göre İş Bankası aşağıda yer alan kadrolarda personel alımı yapacak. 

* Veri Uzmanı

* Siber Güvenlik Uzmanı

* Bulut Bilim ve Platform Mühendisi

* Devops Mühendisi

* İletişim ve Ağ Yönetimi Mühendisi. 

Başvuru koşulları 

İş Bankası personel alım ilanı için belirlenen başvuru koşulları her kadro için özel olup kadrodan kadroya değişiyor. 


Bu koşullar öğrenim şartı, mesleki özel koşullar, yaş, deneyim ve görevin yürütülmesi esnasında adaylardan istenilen özelliklerden oluşuyor. 

Banka tarafından talep edilen genel özellikler

Söz konusu alım ilanlarında yer alan genel koşullar arasında Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en erken Kasım 2020 celp dönemine kadar tecil ettirmiş olmak, Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak .

Özel Koşullar

İş Bankası'nın 5 farklı pozisyon için adayların sahip olmaları gerektiğini açıkladığı özel koşullar ise şunlar;

Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren, her kadro için tek tek açıklanan ve ilan metinlerinde yer alan bölümlerinden mezun olmak, Yazılı sınav tarihi itibarıyla belirtilen yaş aralığında olmak, Daha önce bakanın yaptığı sınavların herhangi birinin mülakat aşamasında ya da Bankanın ilgili kadrolar için düzenlediği sınavlarının Değerlendirme Merkezi aktiviteleri aşamasında başarısız sayılmamış olmak,

Alımlar için başvurular nasıl yapılacak?

İş Bankası'nca yayımlanan ilana başvuru için belirlenen süre zarfında başvurular tamamlanacak. Adaylar bu süre boyunca başvurularını İş Bankası'nın elektronik servisi üzerinden yapacaklar. 

Yorumlar (1)
Lav 6 ay önce
Nerden basvuru yapacagiz link atar misniz