İŞKUR Aracılığıyla 1604 Halkla İlişkiler Personeli, Müşteri Temsilcisi ve Çağrı Merkezi Personeli Alımı Yapılıyor!

İŞKUR aracılığıyla pek çok sayıda özel sektör firması personel alımı yapmak için ilan yayımlamakta. Bu haberimizde sizlerle Türkiye'nin pek çok ilinde görevlendirmek üzere Halkla İlişkiler Personeli, Müşteri Temsilcisi ve Çağrı Merkezi Personeli Alım ilanlarını derledik. İşte şartlar ve diğer detaylar.

İşçi Alım İlanları 07.10.2018, 10:20 18.01.2019, 22:18
İŞKUR Aracılığıyla 1604 Halkla İlişkiler Personeli, Müşteri Temsilcisi ve Çağrı Merkezi Personeli Alımı Yapılıyor!

Kamupersoneli.net olarak Türkiye genelinde faaliyetlerine devam eden özel sektör firmaları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarını derledik.

Söz konusu ilanlarla alakalı olarak tüm şartlar ve diğer detaylar sitemizde.

HANGİ KADROLAR ALIM YAPILACAK?

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamında personel alımları bu kadrolara yapılacak;

"Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Elemanı 201, Halkla İlişkiler Görevlisi 50, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Elemanı/Uzmanı 17, Halkla İlişkiler Görevlisi(Gazete) 2, Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Meslek Elemanı 1, Yönetici-Reklam Ve Halkla İlişkiler 1, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi 876, Müşteri Temsilcisi 198, Müşteri Hizmetleri Görevlisi/Asistanı 132, Çağrı Merkezi Elemanı 125 ve Çağrı Merkezi Takım Lideri 1" olarak açıklandı.

BAŞVURU DETAYLARI

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan ilanlar özel sektör bünyesine alınacaktır.

Bu kapsamda genel şartlar firmalara göre farklılık gösterebiliyor. Ancak adaylardan talep edilen ana şartları okurlarımızla paylaşıyoruz.

Bu şartlar ise;

"Türk vatandaşı olmak, Görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, En az ilkokul mezunu olmak (bu koşul çoğu kurum ve firma tarafından farklı olarak belirlenir.), başvuru yapılacak firma tarafından belirlenen sürücü belgesine sahip olmak, askerliğini yapmış olmak veya tecilli olmak, firmalar tarafından belirtilen yaş aralığında bulunmak, vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurabilmek, alım yapılacak ilde ikamet ediyor veya edebilecek olmak. Bu şartların yanı sıra firmalar adaylardan eğitim şartı, sürücü belgesi şartı veya çalışma sistemi ile alakalı özel şartlar" olarak ifade ediliyor.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara başvurular ya ilanı yayımlayan firmaya şahsen yapılır ya da İŞKUR üzerinden gerçekleştirilir.

Adayların başvurulara dair detayları ilan metinlerinde incelemeleri gerekiyor. Adayların ilan metinlerine ulaşmaları için ise aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirler. 

Yorumlar (0)