İşkur Aracılığıyla En Az Lise Mezunu 685 Sağlık Personeli Alımı Yapılıyor

İşkur üzerinden sağlık personeli alımı yapılıyor. Bu kapsamda siz okuyucularımıza İşkur üzerinden yayımlanan Sağlık Personeli alım ilanlarını derledik. İlanlara dair detaylar ve ilanlara nasıl başvurulacağına dair bilinmesi gerekenleri sizlerle buluşturuyoruz.

İşçi Alım İlanları 12.08.2018, 20:54 30.01.2019, 23:04
İşkur Aracılığıyla En Az Lise Mezunu 685 Sağlık Personeli Alımı Yapılıyor

Özel sektör firmaları ve kamu kurumları İşkur üzerinden yayımladıkları ilanlar ile kadrolarında bulunan personel açığını gidermeyi amaçlıyorlar. 

Çok sayıda pozisyonda yayımlanan bu alım ilanlarında ise farklı eğitim srviyelerinden mezun adaylar başvuru yapabiliyor. Bu kapsamda siz okuyucularımıza İşkur üzerinden yayımlanan Sağlık Personeli alım ilanlarını derledik. 

İŞKUR ÜZERİNDEN YAYIMLANAN SAĞLIK PERSONELİ ALIM İLANLARI

İşkur aracılığıyla yayımlanan Sağlık Personeli alım ilanları çok sayıda pozisyonda gerçekleştiriliyor. Bu alım ilanlarına ise en az lise mezunu olmak kaydıyla alım yapılacak unvanın gerektirdiği eğitim şartını karşılayan adaylar başvuruda bulunabiliyor. 

Bu çerçevede siz okuyucularımıza İşkur üzerinden yayımlanan Sağlık Personeli alım ilanlarında yer alan kadroları derledik. İşte İşkur üzerinden yayımlanan ilanlarda yer alan açık pozisyonlar;

Acil Tıp Teknisyeni,  Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri, Ağız ve Diş Sağlığı Teknisyeni, Anestezi Teknisyeni, Anestezi Teknikeri, Çocuk Gelişimi Meslek Elemanı, Çocuk Gelişimcisi/ÇocukGelişim Uzmanı, Diğer Sağlık Personeli, Diğer Sağlık Personeli(İşyeri Hemşiresi), Diğer Uzman Tıp Doktorları, Diş Hekimi Asistanı/Yardımcısı, Diş Hekimi Sekreteri, Diş Protez Frezecisi, Diyaliz Teknikeri, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Ebe , Ebe-Hemşire, Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi, Engelli Bakım Elemanı, Evde Hasta Bakımı Meslek Elemanı, Fizyoterapist , Fizik Tedavi Teknikeri, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı , Hasta Ve Yaşlı Refakatçisi, Hasta Danışmanı, Hekim-Pratisyen, Hemşire, İlk ve Acil Yardım Teknikeri /Ambulans ve Acil Bakım Teknikeri, Odyometrist, Poliklinik Hemşiresi, Podiatrist/podolog, Psikolog , Sağlık Yöneticisi, Sağlık Memuru, Tıbbi Görüntüleme Teknikeri/Radyoloji Teknikeri, Tıbbi Dokümantasyoncu Ve Sekreter, Tıbbi Laboratuvar Teknisyeni/ Laboratuvar Teknisyeni, Veteriner Hekim, Veteriner Sağlık Teknisyeni.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yukarıda yer alan pozisyonlar başvuruda bulunacak adaylar öncelikle ilanın detaylarına ulaşması gerekecek. İlana ulaşmak için adayların İşkur'un internet sitesine üye olup giriş yapmaları gerekiyor. İşkur'a üye olup giriş yapan adaylar aşağıda yer alan bağlantı aracılığıyla İşkur İş İlanları sayfasına ulaşacak. Açılan sayfada bulunan meslek bölümüne hangi kadro için iş ilanı arıyorsa onun adını yazıp ara butonuna basacak. Bu şekilde ilanları görüntüleyebilir ve ilanlara başvuru yapabilirsiniz. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu Sağlık Personeli alım ilanları çok sayıda kurum ya da firma tarafından yayımlanıyor. İlanlara başvuruda bulunacak adaylar bu kurum ya da firmalar tarafından belirlenen başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. Bu başvuru koşullarını sizlere ana başlıklarıyla aşağıda aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

Yorumlar (2)
Serdar fansa 1 yıl önce
Yani lise mezunu diyorsunuz peki orta okul mezunu bitiren aç mı kalacak veya geçimini sağlamak için hırsızlık mı yapacak
. 7 ay önce
Kaç kişi başvurmuş