İŞKUR Aracılığıyla Üniversiteler, Belediyeler ve Başkanlıklara Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamında memur ve işçi alımları yapılıyor. Söz konusu İŞKUR üzerinden yayımlanan duyurularda ise Üniversiteler, Belediyeler ve Başkanlıklara personel alımı yapılacağı duyuruldu. İşte tüm detaylar sitemizde. Türkiye İş Kurumu personel alım ilanları 2018. İşkur iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır? İşte merak edilenler...

İŞKUR Aracılığıyla Üniversiteler, Belediyeler ve Başkanlıklara Memur ve İşçi Alımı Yapılıyor!

Türkiye İş Kurumu üzerinden belediye başkanlıklarının yanı sıra pek çok kamu kurum ve kuruşu  yayımladıkları ilanlarla personel alımlarına devam ediliyor.

Söz konusu bu alımlar için ise KPSS veya KPSS'siz olmak şartları talep edilebiliyor.

HANGİ ŞEHİRLERDE ALIMLAR YAPILACAK?

İşkur üzerinden yayımlanan ilanlarda ise alım yapılacak olan şehirler Türkiye geneli olarak duyuruldu.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Yayımlanan bu personel ve işçi alım ilanları kamu kurumları tarafından yayımladığı için adayların aşağıda yer alan başvuru koşullarını ve kurumların talep ettikleri özel başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. 

Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor. Diğer yandan kamu haklarından mahrum olmamak şart arasında yer alırken başvuru şartları arasında bulunan diğer şartlar şöyle; alım yapılacağı pozisyon için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

YAPILACAK OLAN BAŞVURULARDA İLERLEYECEK SÜREÇ

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına aşağıda verdiğimiz bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bu bağlantı ile belediye ve birimlerince yayımlanan tüm ilanları görüntüleyebilirsiniz. İlanlara ulaşmak ve başvuru için gerekli detayları öğrenmek için https://goo.gl/qeAS3o (Web adresini internet tarayıcınızın arama satırına yazınız veya kopyalayarak enter tuşuna basınız)

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rukiye
Rukiye - 6 ay Önce

Lütfen ev hanımının iş istiyor temizlik ve vb gibi

Ahmet safaz
Ahmet safaz - 6 ay Önce

Şöför

bekir sanll
bekir sanll - 6 ay Önce

temilzlik

Hasan ELİŞ
Hasan ELİŞ - 6 ay Önce

Beş yıllık kamu kurum hastanesinde tecrübem var temizlik üzerinde

Bayram
Bayram - 6 ay Önce

C sınıfı eyliyet src 2 src 4 psikoteknik belgesi vardır söför

Kadir Keskin
Kadir Keskin - 6 ay Önce

Şöfor yolcu taşımacılığı