İŞKUR'da Yayımlandı! 13 Farklı Branşta 1945 Memur Alımı Yapılıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber 13 farklı pozisyonda memur alımı için ilanlar yayımlandı. Söz konusu yayımlanan ilanlara yönelik olarak merak edilen tüm detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz. Peki başvuru şartları neler?

İŞKUR'da Yayımlandı! 13 Farklı Branşta 1945 Memur Alımı Yapılıyor

İŞKUR üzerinden yayımlanan memur alımlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Kamupersoneli.net olarak 13 farklı kadroda memur alımı yapılan ilanları, ilanlara yönelik olarak merak edilenleri, başvuru şartlarını, başvuru tarihlerini sizlerle paylaşıyoruz...

HANGİ MEMUR KADROLARINA ALIM YAPILIYOR?

Yayımlanan ilanlarda ise memur kadrosuna alım yapılacak olan pozisyonlar;

"Diğer Sağlık Personeli(Sağlık Memuru), Gemi Memuru, Büro Memuru (Dış Ticaret), Sağlık Memuru, Apron Memuru, Dosyalama Memuru, Büro Memuru (İdari İşler), Yurt Yönetim Memuru, Üretim Planlama Memuru, Uçuş Hareket Memuru, Danışma Memuru, Diğer Büro Memurları ve Büro Memuru (Genel)" olarak açıklandı.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ve özel başvuru şartları kadrolara göre farklılık gösteriyor.

Adayların başvuru şartları detaylarını incelemeleri gerektiği ifade edilirken kadrolara göre farklılık gösteren şartlara uyumlu olmayan adayların başvuru şartlarının geçersiz sayılacağı açıklandı.

Ayrıca başvuru tarihlerinin de ilanlara göre farklılık gösterdiği belirtilirken adayların başvuru tarihlerini detaylı incelemeleri gerektiğine yer verildi.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 22:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih aydin
Fatih aydin - 10 ay Önce

İskur bu isleri herkes buluyor guya hizmetmi yapiyosunuz yazik