banner731

İŞKUR Güncel İş İlanları! Vasıflı Vasıfsız 10 bin 641 işçi personel alımı yapılacaktır!

İŞKUR tarafından bugün yeni iş ilanları yayınlandı! 58.922 açık iş ilanları bulunan İŞKUR'da binlerce kişiye iş imkanı sunulmaktadır. Başvuruları devam eden iş ilanları kapsamında, vasıflı vasıfsız tam 10 bin 641 işçi personel alımı yapılacaktır. En az Okur yazar olmayan dahil olmak üzere, hemen hemen her meslek gurubundan işçi alımlar yapılmaktadır. Başvurular başlamış olup 13 Haziran 2019 tarihine kadar devam edecektir. İşçi Personel alımı başvuru şartları her bir ilan içeriğinde değişkenlik göstermektedir. İşte, İŞKUR tarafından 30 Mayıs 2019 tarih olarak yayınlanan işçi alım ilanları...

İşçi Alım İlanları 30.05.2019, 14:26 30.05.2019, 18:12
İŞKUR Güncel İş İlanları! Vasıflı Vasıfsız 10 bin 641 işçi personel alımı yapılacaktır!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), binlerce işsize istihdam sağlamda Türkiyenin tek öncü resmi kurumu olup, bu zaman kadar 7.5 milyondan fazla kişiye iş olanağı sağlamıştır. Sadece 2019 yılı içerisinde Türkiye geneli olarak toplamda 563.290 kişiye iş olanağı sağlamıştır. 

İŞKUR'da personel alımları devam ediyor!.. İŞKUR'da şu anda güncel tarih olarak 58.922 açık iş ilanı bulunmaktadır. Başvuruları devam eden alım ilanlarına göre; 13 Haziran 2019 tarihine kadar 10 bin 641 vasıflı vasıfsız işçi personel alımı yapılacaktır. İşçi alımı başvuruları başlamış olup, alımlar Türkiye geneli içindir. 

İŞKUR'da vasıflı vasıfsız işçi alımı ile ilgili olarak şu anda 2 bin 667 farklı iş ilanı bulunmaktadır. Bu iş ilanları içeriğinde her birinde farklı başvuru şartları olmak üzere, hemen hemen her meslek gurubunda bulunan kişileri kapsamaktadır. 

Aşağıda, 10 bin 641 işçi personel alımı ile ilgili yayınlanan iş ilanlarına ait link bulunmaktadır. Bu linki kullanarak başvuru sayfasına ulaşabilir ve bu açılan sayfa üzerinden, İŞKUR öncelikle kayıt yaptırdıktan sonra ilgili iş ilanına başvuruda bulunabilirsiniz. 

Daimi İşçi Personel Alımı İş İlanlarına Ulaşmak İçin Lütfen Burayı Tıklayınız >>>

İŞKUR'A NASIL KAYIT OLUNUR?

İŞKUR kayıt olmayı anlatmadan önce bilmeniz gereken önemli bazı satır başları bulunmaktadır.

İŞKUR iş arayanlar ile işverenleri ayırmış ve sisteme üye olmak için öncelikle hangisi için kayıt olduğunuzu sormaktadır.

Üyelerin hesaplarını etkinleştirebilmeleri için e-posta ya da telefon numarası girmeleri gerekmektedir. En az birisini girmek yeterlidir. Aksi durumda onay kodu iletilemeyeceği için üyelik aktif edilemez.

Üyelerin hesapları son işlem tarihinden itibaren 1 sene içerisinde aktif olmaz ise yani hesaba bu süre zarfında giriş yapılmaz ise üyelikler dondurulur. Bu süre özürlü ve eski hükümlü kayıtlarında iki senedir.

Üyeler tarafından 15 gün içerisinde okunmayan tüm mesajlar otomatik olarak silinmektedir.

İŞKUR'a kayıt olmak için öncelikle yazımızın başında da söylediğimiz gibi İşveren mi iş arayan kişi mi olduğunuzu belirtmeniz gerek. İkisi içinde üye olma bağlantıları aşağıdadır.
 

Yorumlar (2)
A 6 ay önce
Ali kemal ozturk
Maksat 6 ay önce
elektrikci