İŞKUR İle 45 Bin 696 Kişiye İş İmkanı Geldi !

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile 45 bin 696 kişiye iş imkanı geldi. Kamu ve özel sektör kapsamında İŞKUR tarafından işe ihtiyacı olan vatandaşlara iş imkanı veriliyor. İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamında toplamda 45 bin 696 personel alımı yapılacaktır.

İŞKUR İle 45 Bin 696 Kişiye İş İmkanı Geldi !

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile birçok pozisyonda binlerce ilan yayımlanıyor. Yayımlanan ilanlar kapsamında 45 bin 696 kişiye iş imkanı veriliyor. Kamu ve özel sektördeki personel ihtiyacının karşılanması için İŞKUR aracılığı ile ilanlar yayımlanıyor. 

45 BİN 6969 KİŞİYE İŞ İMKANI 

İŞKUR üzerinden yayınlanan yeni ilanlarda toplam 45 bin 696 kişi aranıyor.

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile 2018 yılında şu ana kadar toplamda 138 bin 492 kişi işe yerleştirildi. Son yılda ise 7,5 milyon kişiye İŞKUR iş kapısı oldu. 

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü açık iş ilanları kapsamında en çok personel ihtiyacı olan bölüm 6983 kişi ile beden işçisi oldu. Bunun yanı sıra 2093 satış danışmanı aranırken, 1985 garson ihtiyacı bulunuyor.

İŞKUR tarafından toplamda 45 bin 696 personel alımı yapılacak. Bu personel alımları ve personel alımlarına başvuru yapabilmek için "https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsMeslek.aspx" web adresini tarayıcınızın adres satırına kopyalayabilirsiniz. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2019, 17:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yuksel
Yuksel - 4 ay Önce

Hani nerde iki aydir issiziz

Hani
Hani - 4 ay Önce

Hani nerde basvuru

Ugur
Ugur - 4 ay Önce

Hani nerde basvuru

umut
umut - 4 ay Önce

Lisans mezunu eski hukumlulerde yararlanacağı bu iskur is imkanindan