İŞKUR İle En Çok İşçi ve Personel Alımı Yapılan Meslek Gruplarına 23 Bin 258 Kişi İşe Alınacak!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinden yeni iş ilanları yayımlandı ve 31 Ağustos 2019 tarihine kadar en çok işçi ve personel alımı yapılacak meslek gruplarına 23 bin 258 kişinin işe alınacağı duyuruldu. Başvurular İŞKUR üzerinden online olarak ya da herhangi bir İŞKUR şubesi üzerinden yapılabilecektir. Başvuru şartlarına uygun olmayanların başvurusu kabul edilmeyecektir.

İşçi Alım İlanları 24.08.2019, 12:27 29.09.2019, 16:25
İŞKUR İle En Çok İşçi ve Personel Alımı Yapılan Meslek Gruplarına 23 Bin 258 Kişi İşe Alınacak!

Türkiye'de özel sektör firmaları ve şirketleri tarafından Türkiye Kurumu (İŞKUR) üzerinden personel alımı yapılmaya devam ediyor.

İŞKUR açık iş ilanları ekranı üzerinden yayımlanan iş ilanları kapsamında en çok işçi ve personel alımı yapılacak meslek gruplarına 23 Bin 258 kişi işe alınacak

Başvuru yapacak adaylardan istenen şartlar alt kısımda yer alan başvuru adresleri üzerinde mevcuttur.

Başvuru yapmak isteyenler en az 18 yaşında ve İŞKUR'a kayıtlı işsiz olmak zorundadır.

Kayıt

İş aramanın ilk adımı kayıttır. Kurum hizmetlerinden yararlanmak isteyen iş arayanların Kurum portalına üye olarak veya şahsen Kurum ünitelerine başvurarak kayıt olmaları zorunludur. Başarılı bir eşleştirme için hem açık iş hem de iş arayan kişi hakkında tam ve doğru bilgilerin bulunması zorunludur. Gerek internet üzerinden gerekse Kurum personeli aracılığı ile kayıt yaptıracak olanların kendileri ile ilgili bilgileri tam ve doğru olarak yansıtmaları uygun işe yerleştirilmelerinde oldukça önemlidir. Bu nedenle, lütfen kişisel, iletişim, eğitim, meslek ve diğer bilgilerinizi tam ve doğru olarak sisteme giriniz.

Kayıt Koşulları

İş arayanların Kurumumuza kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez.

Yorumlar (3)
696 işçi 2 ay önce
31.10.2020 YILINA KADAR SADECE YÜZDE 4 VERMEK HAKSIZLIKTIR.. 2018 YILI ENFLASYONU YÜZDE 20 ÜSTÜNDE İKEN BİZLERE SADECE YÜZDE 4 ZAM VERMEK HAKSIZLIKTIR.. ADALETSİZLİKTİR.. 900 BİN İŞÇİ VE AİLELERİMİZLE BİRLİKTE 4 MİLYONU GÖRMEZDEN GELMEK YOK SAYMAZ KABUL EDİLEMEZ.. 18 YILDIR HÜKÜMETE OY VERİYORUM.. 15 TEMMUZDA SOKAĞA ÇIKTIM DARBECİLERE DUR DEDİM.. AMA 696 KHK İLE TAŞERONDAN KADROYA GEÇEN İŞÇİLERE ENFLASYON FARKI BİLE VERİLMEMESİ VE BİZLERİ GÖRMEZDEN GELİNMESİ BÜYÜK HAKSIZLIK VE ADALETSİZLİKTİR.. DEVLETİMİZ 696 KHK LI İŞÇİLERE YILLARDIR TAŞERONDA MAĞDUR OLMUŞ HAKLARI YENMİŞ İŞÇİLERE HALA ÜVEY EVLAT MUAMELESİ YAPMASI KABUL EDİLEMEZ.. CUMHURBAŞKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞANDAN 696 KHK İLE KADROYA GEÇEN BİZ İŞÇİLERE HAKKIMIZ OLAN 2018 YILI ENFLASYON FARKLARI VE 2019 YILI KAMU ÇERÇEVE TOPLU İŞ SÖZLEŞMESİNE DAHİL OLMAYI CANİ GÖNÜLDEN İSTİYORUM.. 4 MİLYON İNSANI GÖRMEZDEN GELMEK DOĞRU OLMAZ.. 696 KHK LILAR OLARAK ENFLASYON FARKLARIMIZI İSTİYORUZ.. KAMUDA ENFLASYON FARKI ALAMAYAN TEK GRUP 696 KHK LI İŞÇİLERDİR..
Hikmet 2 ay önce
Özel güvenlik alımı Adıyaman için bilgilendirme almak istiyorum kayıtlar nasıl yapılır bilmiyorum lütfen yardımcı olun
Hikmet 2 ay önce
Özel güvenlik alımı Adıyaman için bilgilendirme almak istiyorum kayıtlar nasıl yapılır bilmiyorum lütfen yardımcı olun