İŞKUR iş ilanları Samsun! Personel alımı iş başvurusu ilanı

İŞKUR tarafından 2019 Mayıs ayı Samsunili için yeni iş ilanları yayınlandı. İŞKUR'da güncel tarih olarak Adana geneli için güncel 165 farklı iş ilanları bulunmakta.. Yayınlanan iş ilanları kapsamında Samsun ili için yaklaşık 500'den fazla personel alımı yapılması planlanmaktadır. Personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak olup, genel başvuru şartları her bir ilan içeriğinde farklılık göstermektedir. İŞKUR tarafından Samsun ili için yayınlanan güncel iş ilanları detayları aşağıda verilmiştir.

İŞKUR iş ilanları Samsun! Personel alımı iş başvurusu ilanı

Samsun ili için yayınlanan iş ilanları kapsamında İŞKUR; 500'den fazla personel alımıyapılacağını duyurdu. Yeni yayınlanan iş ilanları kapsamında bir çok sektörden vasıflı vasıfsız, en az okur yazar olmak üzere personel alımı, işçi alımı ve bazı kamu kurumlarına ise KPSS şartlı ve KPSS şartsız memur alımı yapacaktır. Samsun ili için yayınlanan iş ilanları ile ilgili yapılacak başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. İŞKUR'un Samsun ili geneli personel alımı için yayınladığı iş ilanları aşağıda belirtilmiştir. 

İŞKUR Samsun iş ilanlarına ulaşmak için aşağıda belirtilen linki kopyalayarak aratınız. Açılan sayfadan ilgili iş ilanına e-devlet şifrenizi kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz.. 

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Not : Açılan sayfadan Samsun ilini içaretleyerek ara butonuna basınız. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2019, 14:50
YORUM EKLE