İşkur Kapsamında 2 Bin 85 Güvenlik Görevlisi Alınıyor (Silahlı Silahsız)

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan işçi ve personel alım ilanları arasında üç farklı kadroda güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. Bu haberimizde özel sektör firmaları tarafından Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanmış Güvenlik Görevlisi alım ilanlarını derledik. Söz konusu ilanlara başvuru şartlar ve başvuru sürecine dair detayları sizlere haberimizde aktarıyoruz.

İşkur Kapsamında 2 Bin 85 Güvenlik Görevlisi Alınıyor (Silahlı Silahsız)

İstihdam teşviklerinin devam edeceğinin açıklanmasının ardından özel sektör firmaları personel ve işçi alım ilanlarını Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlamaya devam ediyor. 

Çok sayıda özel sektör firması tarafından yayımlanan bu ilanlar arasından Güvenlik Görevlisi alım ilanlarını siz okuyucularımız için derledik. 

İşkur üzerinden farklı firmalarca yayımlanan bu ilanlara nasıl ulaşılır? Başvurular nasıl yapılır? Alımlar hangi şehirlerde yapılacak? İşte detaylar;

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden Silahlı Güvenlik Görevlisi, Silahsız Güvenlik Görevlisi ve Genel Güvenlik Görevlisi kadrolarından toplan 2 bin 85 personel alımı için ilan yayımlandı. Bu ilan İşkur'un tarafından değil özel sektör firmaları tarafından İşkur aracılığıyla yayımlanan ilanlardır. 

Söz konusu ilanlarda yer alan kadro detaylarına göre; alım yapılmak üzere yayımlanan 2085 güvenlik görevlisi ilanlarında Silahlı Güvenlik Görevlisi alımı için 46 ilan yer alırken, Silahsız Güvenlik Görevlisi alımı için ise 15 ilan yayımlandı. 

Güvenlik Görevlisi alımı için yayımlanan diğer 2008 ilan ise Genel Güvenlik Görevlisi alımı için yayımlandı. 

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIM İLANLARINA BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan Güvenlik Görevlisi alım ilanlarına başvuru yapacak adayların, ilanların yayımlandığı firmaların talep ettikleri başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. 

Bu başvuru koşulları alım yapılacak firmaya göre farklılık göstermekte olup genel personel alımı başvuru şartlarının yanı sıra özel başvuru koşulları da içerebilir. 

Güvenlik Görevlisi alım ilanlarında yer alan başvuru koşulları arasında aşağıda yer alan koşullar bulunuyor. 

Firmalar tarafından talep edilen eğitim seviyesinden mezun olmak. (Çok sayıda firma bu şartta en az lise mezunu olma koşulu arıyor.), İlanda bildirilen yaş aralığında olmak. Takım çalışmasına yatkın olmak, firmalara göre silahlı ya da silahsız güvenlik sertifikasına sahip olmak, alım yapılacak illerde ikamet ediyor olmak, Eğer varsa, firmaların belirlediği özel şartları sağlamak.

Yukarıda belirttiğimiz özel şartların dışında firmalar adaylardan ayrıca kendilerine göre bazı özel şartlar isteyebiliyor. 

Bu şartlar arasında eğitim şartı yer alıyor. Çoğu firma eğitim düzeyini lise olarak belirlerken bazı firmalar bu şartı ilkokul veya lisans olarak belirleyebiliyorlar. Özel sektör firmalarının dışında kamu kurumları tarafından yayımlanan Güvenlik Görevlisi alımlarında KPSS şartı olabiliyor. Bu şartların dışında ikamet şartı, belge şartı veya vardiya şartı da ilanlara başvuru yapacak adaylardan talep edilebiliyor. 

BAŞVURU SÜRECİNE DAİR DETAYLAR

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan 2085 Güvenlik Görevlisi alım ilanına başvuru süreci devam ediyor. Son başvuru tarihleri ise firmalara göre farklılık gösteriyor. 

Söz konusu ilanlara başvurular ise İşkur'un internet sayfası üzerinden elektronik olarak yapılıyor.

İlanlara başvuru için; https://goo.gl/3AMNbq

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut
Mahmut - 1 yıl Önce

Tm da oraya girebilmek için ne yapmak lazım

Gazel pala
Gazel pala - 11 ay Önce

Silahsız güvenlik işi arıyorum