İŞKUR Üzerinden 74 Bilet Satış Elemanı Alımı Yapılıyor!

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber Bilet Satış Elemanı pozisyonuna personel alımları yapılıyor. Bilet Satış Elemanı pozisyonları için adaylardan talep edilen genel başvuru şartları ve özel başvuru şartlarını sizlerle paylaşıyoruz. İşte merak edilen tüm detaylar sitemizde...

İşçi Alım İlanları 25.08.2018, 11:45 30.01.2019, 22:13
İŞKUR Üzerinden 74 Bilet Satış Elemanı Alımı Yapılıyor!

Kamupersoneli.net olarak İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Söz konusu bu haberimizde İŞKUR üzerinden yayımlanan bilet satış elemanı alım ilanlarını derledik.

Peki başvuru şartları neler? Başvuru tarihleri ve diğer tüm detaylar haberimizde...

74 BİLET SATIŞ ELEMANI ALIMI YAPILIYOR

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber 74 bilet satış elemanı alımı yapılacağı ifade edildi.

BAŞVURU ŞARTLARI

Yayımlanan ilanlarda ise adaylardan talep edilen genel başvuru şartları arasında;

Türk vatandaşı olmak, görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden kadrolara göre ilkokul, lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak" şartları yer alıyor.

Yorumlar (0)