İşkur Üzerinden 752 Sağlık Personeli Alımı İçin İlan Yayımlandı

Özel sektör firmaları ve kamu kurumları tarafından İşkur üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasından Sağlık pozisyonları için olanları siz okuyucularımız için derledik. Söz konusu alım ilanlarında yer alan kadrolar, başvuru koşulları ve diğer detayları sizlere aktarıyoruz.

İşçi Alım İlanları 15.07.2018, 18:19 31.01.2019, 23:24
İşkur Üzerinden 752 Sağlık Personeli Alımı İçin İlan Yayımlandı

Bilindiği üzere çok sayıda özel sektör firması ve kamu kurumu personel alım ilanlarını Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile adaylara duyuruyorlar. 

İşkur aracılığıyla yayımlanan bu alım ilanlarını siz okuyucularımıza belirli aralıklarla aktarıyoruz. Bu haberimizde siz okuyucularımıza İşkur aracılığıyla yayımlanan Sağlık Personeli alım ilanalrını derledik. İşte detaylar,

SAĞLIK PERSONELİ ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda pozisyonda sağlık personeli alımı için ilan bulunuyor. Bu alım ilanları ile yapılan toplam alım yapılacağı ilan edilen sağlık personeli sayısı ise 752. İşkur'un internet sitesi üzerinden kamu kurumları ve özel sektör firmaları tarafından yayımlanan sağlık personeli alım ilanlarına dair kadro detayları şu şekilde

Acil Tıp Teknisyeni 8, Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri 6, Ağız ve Diş Sağlığı Teknisyeni 1, Anestezi Teknisyeni 1, Anestezi Teknikeri 1, Beyin Ve Sinir Cerrahisi Uzmanı 1, Biyomedikal Cihaz Teknikeri 6, Çocuk Gelişimi Meslek Elemanı 51, Çocuk Gelişimcisi/ÇocukGelişim Uzmanı 7, Diğer Sağlık Personeli 24, Diğer Sağlık Personeli(İşyeri Hemşiresi) 5, Diğer Uzman Tıp Doktorları 1, Diş Hekimi Asistanı/Yardımcısı 31, Diş Hekimi Sekreteri 3, Diş Protez Frezecisi 1, Diyaliz Teknikeri 2, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı) 10, Ebe 36, Ebe-Hemşire 21, Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi 2, Engelli Bakım Elemanı 6, Evde Hasta Bakımı Meslek Elemanı 13, Fizyoterapist 8 , Fizik Tedavi Teknikeri 6, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı 173, Hasta Ve Yaşlı Refakatçisi 13, Hasta Danışmanı 81, Hekim-Pratisyen 3, Hemşire 123, İlk ve Acil Yardım Teknikeri /Ambulans ve Acil Bakım Teknikeri 4, Odyometrist 8, Poliklinik Hemşiresi 1, Podiatrist/podolog 4, Psikolog 18, Sağlık Yöneticisi 10, Sağlık Memuru 4, Tıbbi Görüntüleme Teknikeri/Radyoloji Teknikeri 15, Tıbbi Dokümantasyoncu Ve Sekreter 9, Tıbbi Laboratuvar Teknisyeni/ Laboratuvar Teknisyeni 5, Veteriner Hekim 17, Veteriner Sağlık Teknisyeni 13.

BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda siz okuyucularımıza aktardığımız kadrolar için yayımlanan alım ilanları tek bir kurum ya da firma tarafından yayımlanan ilanlar olmayıp bu pozisyonlar için yayımlanan ilanların toplamıdır. Bu sebepten dolayı ilanlara başvuru koşulları her pozisyon ve alım yapacak her kurum veya firmaya göre farklılık göstermektedir. 

Söz konusu alım ilanları için adaylardan talep edilen genel başvuru koşullarını ise siz okuyucularımıza aktarıyoruz. İlanlara dair özel detaylara haberimizin altında yer alan bağlantı aracılığıyla görüntüleyebilrisiniz. İlanlara başvuru yapacak adaylar için genel başvuru koşulları şu şekilde,

Türk vatandaşı olmak, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

İlanları görüntülemek isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıyı kullanabilirler ancak ilanlara ulaşmak için yapılması gereken bazı işlemler bulunuyor. Siz okuyucularımzıa aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı aracılığıyla İşkur İş İlanları Arama sayfasına ulaşacaksınız. Açılan sayfada karşınıza sorgulama ekranı çıkacak. Burada meslek yazan bölüme hangi pozisyon için ilan arıyorsanız; örneğim Hemşire o mesleğin adını yazıp ara butonuna basarak ilanları görüntülersiniz. 

Yorumlar (4)
Cemile 1 yıl önce
17 yıl hastanede bilgi işlem olarak çalıştım doğumdan sonra çıkmak zorunda kaldım kaç yıldır hiç bir yere girmiyorum kadro dan dolayi hiç bir kamu Hastanesi alım yapmıyor 17 yıl tecrubem var caresizim is bulamiyorum is kur geçici ve temizlik işleri öneriyor kim yardimci olcak bizlere nasıl girecez hastanelere ya kps yada yaş sınırı koyuyorlar bizlerede bir çözüm bulunsun issizim mutsuzum iki kızım var okutmak için ugrasiyom yardimci olun lütfen
Osman 1 yıl önce
Alımlar Türkiye genelinde mi acaba?
Hüseyin karaduman 1 yıl önce
Engelliyim işe ihtiyacım var