İşkur Üzerinden 90 Danışma Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinden Danışma Memuru alımı için ilanlar yer alıyor. Özel sektör firmaları veya kamu kurumları tarafından yayımlanan bu ilanlara dair detayları siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. Danışma Memuru alımı için talep edilen başvuru koşulları ve başvuru sürecine dair detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

İşçi Alım İlanları 29.04.2018, 23:15 12.02.2019, 16:30
İşkur Üzerinden 90 Danışma Memuru Alımı İçin İlan Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarını siz okuyucularımıza aktarıyoruz. İşkur ilanları kapsamında bu haberimizde siz ziyaretçilerimize Danışma Memuru pozisyonu için yayımlanan ilanları derledik. 

Söz konusu bu ilanlar tek bir kurum ya da firma tarafından yayımlanan ilanlar olmayıp bu alanda yayımlanan tüm ilanların derlemesidir. 

DANIŞMA MEMURU ALIM İLANLARI

Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuruda bulunabileceği Danışma Memuru alım ilanları için Türkiye İş Kurumu üzerinden 90 alım ilanı bulunabiliyor. Türkiye geneli çok sayıda şehirde yer alan Danışma Memuru alım ilanlarına başvuru koşullarını siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

İLANLARA BAŞVURU KOŞULLARI

Danışma Memuru alım ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar, ilan metinlerinde yer alan başvuru koşullarına haiz olmaları gerekiyor. Bu koşullar tüm adaylardan talep edilen genel başvuru koşulları ile ilanı yayımlayan kurum ya da firma tarafından talep edilen şartlardan oluşuyor. 

Söz konusu başvuru şartları şu şekilde,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak.

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarını görüntülemek isteyen adaylar öncelikle kurumun internet sayfasına üye olmaları gerekiyor. İşkur internet sayfasına kendilerine ait kişisel bilgiler ile çalışma durumları ile alakalı bilgileri kaydeden adaylar, yayımlanan ilanları görüntüleyebilirler. 

İşkur sayfasına üyelik işlemlerini tamamlayan adaylar aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak Danışma Memuru alım ilanlarının yer aldığı sayfaya ulaşabilir, ilanları inceleyebilir ve kendilerine uygun ilanlara elektronik olarak başvuruda bulunabilirler. 

Yorumlar (0)