İşkur Üzerinden Hasta Danışmanı ve Hasta Kayıt Kabul Görevlisi Alımı Yapılıyor

İşkur üzerinden personel alımı için çok sayıda ilan yer alıyor. Bu alım ilanları arasında Hasta Danışmanı ve Hasta Kabul Kayıt Görevlisi pozisyonları da yer alıyor. Bu haberimizde söz konusu bu pozisyonlar için yayımlanmış ilanları derledik. Detaylar haberimizde...

İşkur Üzerinden Hasta Danışmanı ve Hasta Kayıt Kabul Görevlisi Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu işçi ile işveren arasında köprü görevi görmeye devam ediyor. 

Özel sektör firmaları başta olmak üzere çok sayıda firma ve kamu kurumu İşkur üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel alımı yapıyorlar. Söz konusu personel alımlarında yer alan ve iş sahibi olmak isteyen adaylar tarafından dikkat çeken kadroları haberimizde derledik. İşte detaylar,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

İşkur'un resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarında en az lise mezunu olmak kaydıyla farklı eğitim seviyelerinden mezun adayların başvuru yapabilecekleri pozisyonlar bulunuyor. 

İşkur üzerinden yayımlanan bu pozisyonlar arasında, Hasta Danışmanı kadrosu için 176, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için 125, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı için 165 ve Hasta Bakımı Teknisyeni kadrosu için 5 alım ilanı bulunuyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen bu pozisyonlara başvuru yapacak adayların ilanı yayımlayan kurum ya da firma tarafından belirlenen başvuru koşullarına haiz olması gerekiyor. Bu koşullar her ilan için farklılık göstermekte olup genel olarak sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevibi düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. 

İlanı yayımlayan kurumlar bu şartların dışında adaylardan kendilerine göre belirledikleri bazı özel şartlar talep edebilirler. Söz konusu bu şartlara haberimizin altında yer alan bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

İşkur üzerinden yayımlanan Hasta Danışmanı kadrosu, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı ve Hasta Bakımı Teknisyeni kadrolarına başvurular İşkur üzerinden yapılacak. 

İlana başvuru yapacak adaylar öncelikle aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak İşkur İş İlanları sayfasına ulaşacaklar. Açılan sayfada yer alan meslek bölümüne hangi kadrodan yayımlanan ilanlara bakmak istiyorlarsa o kadronun adını yazıp ara butonuna basacaklar. İlanlara ulaşan adaylar kendilerine uygun ilanları tek tek inceleyebilir ve elektronik olarak başvuru yapabilirler. 

İş İlanları Sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 18:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Defne
Defne - 10 ay Önce

Bi türlü başvuruyu yapamıyum hasta kabul kayıt başvurusunu

Aysun
Aysun - 10 ay Önce

Kursu nerde alcaksın halk eğitim merkezindmi

fatma
fatma - 10 ay Önce

Hasta kabul sertifikam var ama işe almıyorlar yardımcı olursanız sevinirim

Sinem
Sinem - 10 ay Önce

Bu ilan yeni bişey değil bitti alımları

murat
murat - 7 ay Önce

Hasta kabul sertifikam var ama işe almıyorlar yardımcı olursanız sevinirim

Elif
Elif - 7 ay Önce

Tıbbi sekreterlik sertifikam var Lütfen yardımcı olur musunuz

Deniz
Deniz - 4 ay Önce

Başvurular ne zamann

Haşim Kandemir
Haşim Kandemir - 3 ay Önce

Hasta kabul sertifikam var yardımcısı olabilir misiniz

Gülsün
Gülsün - 2 ay Önce

İyi valla biz üniversite bitirelim. Millet kurs sertifikasıyla işe girmeyi düşünsün