İŞKUR Üzerinden Kamuya 24 Şehirde Memur ve Kamu İşçisi Alımları Yapılıyor!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan ilanlar kapsamında 24 farklı şehirde memur ve işçi alımları yapılacağı açıklandı. Kamu kurum ve kuruluşlarınca yayımlanan ilanlar hakkında merak edilenler. Başvuru yerleri, başvuru tarihleri ve diğer tüm detaylar...

İşçi Alım İlanları 04.12.2018, 19:52
İŞKUR Üzerinden Kamuya 24 Şehirde Memur ve Kamu İşçisi Alımları Yapılıyor!

Türkiye İş Kurumu üzerinden belediye başkanlıklarının yanı sıra pek çok kamu kurum ve kuruşu  yayımladıkları ilanlarla 5 binden fazla personel ve işçi alımı gerçekleştiriyorlar.

Söz konusu bu alımlar için ise çoğu belediye başkanlığı KPSS şartı talebinde bulunmuyor.

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan bu ilanlar ve bu ilanlara dair tüm detaylar...

ALIM YAPILACAK ŞEHİRLER

İşkur üzerinden kamu personeli veya kamu işçisi alımı için ilan yayımlayan kamu kurumlarının bulunduğu şehirleri sizlere aktarıyoruz. 

"Ankara, Antalya, Aydın, Batman, Bitlis, Bursa, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Düzce, Giresun, İstanbul, İzmir, Karabük, Kayseri, Kırıkkale, Kırklareli, Manisa, Mersin, Niğde, Sinop, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Trabzon" olarak açıklandı.

BAŞVURU KOŞULLARI

Yayımlanan bu personel ve işçi alım ilanları kamu kurumları tarafından yayımladığı için adayların aşağıda yer alan başvuru koşullarını ve kurumların talep ettikleri özel başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. 

Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması gerekiyor. Diğer yandan kamu haklarından mahrum olmamak şart arasında yer alırken başvuru şartları arasında bulunan diğer şartlar şöyle; alım yapılacağı pozisyon için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

BAŞVURU SÜRECİ

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanlarına aşağıda verdiğimiz bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bu bağlantı ile belediye ve birimlerince yayımlanan tüm ilanları görüntüleyebilirsiniz. İlanlara ulaşmak ve başvuru için gerekli detayları öğrenmek için https://goo.gl/qeAS3o (Web adresini internet tarayıcınızın arama satırına yazınız veya kopyalayarak enter tuşuna basınız)

Yorumlar (15)
Haşım Gürler 11 ay önce
Ben 3 çocuk babasıyım çocukların okula gidemiyor eve ekmek getiremiyorum lütfen banada bis verin Allah rızası icin
zikri fakir 11 ay önce
elazığa neden işkurdan memur alımı yok diyeceğim ama gerek yok 4 tane vekilimiz var alırlar adamlarını işkura gerek kalmaz
Sevgi 11 ay önce
Adana da typ ne zaman başlıyor
Hatice 11 ay önce
Nereye basvuruyoz
Ayse 11 ay önce
4 yildir işsizim vede zordayim
meryem 11 ay önce
calismak zorundayim
Bekan 11 ay önce
Konya nezaman allm
Lütfi can 11 ay önce
Zor durumdayım işe ihtiyacım var
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın