İşkur Üzerinden Yayımlanan Danışma Memuru Alım İlanları

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile personel ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorlar. Bu kapsamda İşkur üzerinden Danışma Memuru alımı için yayımlanan ilanları siz ziyaretçilerimiz için haberimizde derledik. Söz konusu ilanlarda yer alan tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

İşçi Alım İlanları 09.04.2018, 00:08 12.02.2019, 08:32
İşkur Üzerinden Yayımlanan Danışma Memuru Alım İlanları

Türkiye İş Kurumu işçi ile işveren arasında köprü olmaya devam ediyor. Kamu kurumları ve özel sektör firmaları İşkur aracılığıyla yayımladıkları ilanları adaylara ulaştırıyorlar. 

Kamupersoneli.net olarak siz okuyucularımıza bu haberimizde İşkur üzerinden yayımlanan Danışma Memuru alım ilanlarını derledik. 

Söz konusu bu ilanlar tek bir kurum yada firma tarafından yayımlanan ilan olmamakla beraber farklı kurum yada firmalarca yayımlanan ilanların derlemesidir. 

İLAN İLE İLGİLİ DETAYLAR

Danışma Memuru alımı için Türkiye İş Kurumu'nun internet sayfasında 47 adet ilan bulunuyor. 

Çoğunluğu özel sektör firmaları tarafından yayımlanan Danışma Memuru alımları ise 9 farklı şehirde yapılacak. 

Yayımlanan ilanlara göre alımların yapılacağı şehirler arasında, İstanbul, Ankara, Zonguldak, Bursa, Tekirdağ, Kocaeli, Kırklareli, Denizli ve Gaziantep bulunuyor. İki firma ise yayımladığı ilanında alım yapılacak şehir olarak ülke geneli açıklamasında bulunmuştur.

İLANLARA BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye İş Kurumu'nun ilan sayfası üzerinden personel alım ilanı yayımlayan kurumlar ilanlara başvuruda bulunacak adaylardan bazı koşullara haiz olmalarını talep ediyor. 

Bu koşullar arasında alım yapacak kurumun belirlediği şartlar ile Danışma Memuru pozisyonu için belirlenen koşullar yer alıyor. 

Söz konusu ilanlara genel başvuru koşulları arasında, Türk vatandaşı olmak, ilanlarda belirtilen eğitim seviyelerinden lise, ön lisans ve lisans mezunu olmak, bilgisayar Office programlarına hakim olmak, ayrıca firmalar ve kurumlar tarafından belirlenen yaş aralığında bulunulması, erkek adaylar için askerlikle hiçbir alakası olmaması (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli durumda bulunmak), görevini yapmaya engel herhangi bir engel sorunu bulunmaması ve ilanlarda yer alan ikamet, sertifika ve deneyim gibi özel şartları karşılamak. şartları bulunuyor. 

İLANLARA BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Haberimizin başında da siz okuyucularımıza belirttiğimiz gibi söz konusu alımlar Türkiye İş Kurumu'nun ilan sayfasında yayımlanıyor. 

Bu alımlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar, başvurularımı İşkur aracılığıyla yapacaklar. 

Adayların başvuru yapabilmeleri için İşkur'un web sayfasına üye olmaları gerekiyor. Adaylar, İşkur'un internet sitesine üye olduktan sonra aşağıda yer alan bağlantı ile Danışma Memuru alım ilanlarına ulaşabilir ve başvurularını yapabilirler. 

Yorumlar (0)