Isparta Yenişarbademli Belediye Başkanlığı İşçi Alımı Yapıyor

Isparta Yenişarbademli Belediye Başkanlığı, İşkur aracılığıyla yayımladığı ilan ile işçi alımı yapacağını duyurdu. Başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde...

İşçi Alım İlanları 19.09.2017, 09:17
Isparta Yenişarbademli Belediye Başkanlığı İşçi Alımı Yapıyor

Isparta Yenişarbademli Belediye Başkanlığı, İşkur resmi sitesinde yayımladığı ilan ile talep edilen şartlara durumu uyan adaylar arasından işçi alımı yapacağını duyurdu. İlana göre;

Alım Yapılacak Pozisyon:

* Beden İşçisi (Genel): 5

Başvuracak Adaylarda Aranan Şartlar:

* En az ilköğretim mezunu olmak

* Geçici/tam süreli çalışmayı kabul etmek

İş Tanımı ve Genel Açıklamalar:

* Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

* Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecek.

* Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecek.

*  İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara duyurulacak.

* Çalışma süresi 5 (beş) ay 29 (yirmi dokuz) gün.

Başvurular Nereden ve Nasıl Yapılacak?

* Isparta Yenişarbademli Belediye Başkanlığı işçi alım ilanı başvuruları 19 Eylül- 28 Eylül 2017 tarihleri arasında İŞKUR İl/Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden yapılacak.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)