İstanbul’da iş arayanlar için yeni fırsat! İBB iş ilanları sitesi kurdu!

23 Haziran seçimleri sonrasında  İBB koltuğuna oturan İmamoğlu yapılan işçi çıkarmalarla gündeme gelmişti. Bugün İBB Başkanı İmamoğlu tarafından yapılan paylaşım sonrasında iş arayanlar ümitlendi.

İşçi Alım İlanları 23.09.2019, 20:09 23.09.2019, 23:54
İstanbul’da iş arayanlar için yeni fırsat! İBB iş ilanları sitesi kurdu!

Türkiye son zamanlar İBB’de yaşanan işçi çıkarmalara odaklanmıştı. Milyonlarca nüfusa sahip olan İstanbul’da yaşanan son olaylar sonrasında herkesin dikkati İBB tarafından yapılacak iş alımlarına çevrilmişti.

UMUT IŞIĞI OLDU

23 Haziran seçimleri sonrasında İBB koltuğuna oturan ve yaptığı tatillerle gündeme gelen İmamoğlu’nun bugün sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla iş arayanlara umut ışığı doğdu.

İBB İŞ ARAYANLAR İÇİN İBB KARİYER’İ HAYATA GEÇİRDİ

Sosyal medya platformu Twitter üzerinden yaptığı açıklamada işe alımlarda şeffaflığı ve liyakati getirdiklerini duyuran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “İşe alımlarda şeffaflığı ve liyakati getiriyoruz. İBB ve iştirakleri personel alımlarını ve kriterlerini açıkça ilan edecek. İş arayan vatandaşlarımız kariyer sayfamıza online olarak başvurup tüm süreci takip edebilecekler; https://kariyer.ibb.istanbul/ “ ifadelerini kullandı.

İŞ ARAYANLARA YENİ FIRSAT!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Kariyer.ibb.istanbul adresinde 28 iştiraki ile ilgili tüm iş ilanları bulunacak. İSPARK, Beltur, İGDAŞ, METRO İSTANBUL ve Hamidiye gibi önemli şirketlerin bulunduğu iştirakler bu sayfa üzerinden iş ilanlarını yayınlayacak ve iş sahibi olmak isteyenlerde burada yayınlanan ilanlara başvuru yaparak iş sahibi olacak.

Yorumlar (23)
Onur 4 hafta önce
Şeçimden önce Ehliyeti olmayanı şoför, bilgisayardan anlamayanı işletmen alırsa çıkarır tabi. Mülakatlarda binlerce kişi elenirken ses çıkarmıyordunuz? Pek duyarlı oldunuz maaşAllah
cenk 4 hafta önce
bakalım hangi terör örgütünü işe alacak
Mersin Lee Serkan 4 hafta önce
Cenk ... EOKA diyorlar ama sanırım senin bilgin daha çoktur bu konuda. SENCE HANGİSİ? Söyle de biz de bilelim olur mu.
SERMİYAN 4 hafta önce
Ulan madem isci alacaksin millete umut olacaksin cikarip kapi onune attin insanlarin yillardir emek sarfeden insanlarin senin alacagin adamlardan ne eksigi acaba diye sormazlarmi
Mersin Lee Serkan 4 hafta önce
Peki SERMİN Kardeş. Bu İŞTEN ÇIKAN arkadaşlar. TEKRAR başvuru yapsa ve güvenlik koridorunu bir aşsa işe girse... Hımm ne dersin? HEPİNİZ BOŞSUNUZ BOŞ...
Güzel olan çok şey olacak. Sıkıntı yaratmayın kendinize ve İLANLARI TAKİP EDİN...
Emre 4 hafta önce
Site çökmüş durumda yavaş el atılırsa daha iyi olabılır
Esan 4 hafta önce
Yandasdan ümidi kesenler terör örgütü bahanesinin arkasına sığınıyor. InşAllah adalet yeniden tesis edilirde hakkı olan ise girer.
Ayse 4 hafta önce
Kapida odeme varmi acaba
Emine 4 hafta önce
Biz girdik olmuyor
Ahmet 4 hafta önce
Imam usurdu camat abdest bozuldu bu yalanciya inanmayın bakalım hangi örgüte abdestsiz imamlık yapacak.
Mersin Lee Serkan 4 hafta önce
Sıkıntı yapma Ahmet kardeş. Eğer ortada ÖRGÜT varsa Türkiye Cumhuriyetine hizmet eden örgütten başka bir örgüt olamaz. Sizler şimdi şöyle düşünüyorsunuz.

Bunlar bizi FETÖ ile suçluyor bizim de onları suçlayacak bir yol bulmamız lazım!
Yooook... O kadar uzun boylu değiiil... DAHA HESAPLAR SORULACAK. FETO bağlantılı çok kişinin de CANI YANACAAAK... Dur sen daha.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın