İzmir Tire Belediyesi kadrolu 5 büro memuru alımı başvuru ilanı

İzmir Tire Belediyesi 16 ağustosa kadar kadrolu 5 büro memuru alımı yapılacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden ilan yayınlayan Tire Belediyesi, büro memuru alımı için başvuracak adayların 9 Ağustos ile 16 Ağustos 2019 tarihleri arasında Cumhuriyet Mahallesi 29 Ekim Caddesi No 19 Tire/İzmir adresine başvurmaları gerektiğini belirtti. Peki Tire Belediyesi büro memuru alımı başvuru şartları nelerdir?

İşçi Alım İlanları 07.08.2019, 16:06
İzmir Tire Belediyesi kadrolu 5 büro memuru alımı başvuru ilanı

İzmir ilçe belediyesi olan Tire Belediyesi, İŞKUR kurum dışı kamu işçi alımı kategorisinde yayınladığı ilana göre, kendi bünyesinde görevlendirmek üzere kadrolu 5 büro memuru alımı yapacaktır. Büro memuru alımları 9 Ağustos ile 16 Ağustos 2019 tarihleri arasında yapılacak olup başvurmak isteyen adayların Cumhuriyet Mahallesi 29 Ekim Caddesi No 19 Tire/İzmir adresine başvurmaları gerekmektedir.

BAŞVURU ŞARTLARI

28.04.2018 tarih ve 30405 sayılı resmi gazetede yayınlanan il Özel idareleri belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idare birliklerinin personel çalıştırılmasına dayalı hizmetlerinin gördürülmesine İlişkin usul ve esasların 4 maddesindeki şartları taşımak,

İkamet adresinin Tire ilçesi sınırları içinde olması

Elden teslim edilmesi

Adayların öğrenim durumuna dair herhangi bir bilgi verilmemeiştir.

İrtibat kişi; Hande Özay - Tire Belediyesi personel Anonim Şirketi personeli

Yorumlar (1)
Aykut 3 ay önce
Tire belediyesi bahçe bakıcısı