İzmit Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

İzmit Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü, yayımladığı ilan ile en az ilkokul mezunu işçi alımı yapacağını duyurdu. İlan detayları haberimizde...

İşçi Alım İlanları 13.10.2017, 10:56
İzmit Öğretmenevi  ve ASO Müdürlüğü En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

İzmit Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü, İşkur aracılığıyla yayımladığı ilan ile Garson (Servis Elemanı) pozisyonunda 2 işçi alınacağını duyurdu.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

En az ilköğretim mezunu olmak, daha önce 1 yıl bu alanda çalışmış olmak, daimi/tam süreli çalışmayı kabul etmek.

İŞÇİ ALIMINA İLİŞKİN GENEL AÇIKLAMALAR

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. - İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı Noter Huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.

Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.

BAŞVURU SÜRECİ

İzmit Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü işçi alım ilanına başvurular, 13 Ekim- 23 Ekim 2017 tarihleri arasında İşkur üzerinden yapılacak.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)