Konya Ilgın Belediye Başkanlığı İşçi Alımı Başvurularında Son Gün !

Konya Ilgın Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan işçi alım ilanına başvurularda sürecin sonuna gelindi. İlan detayları haberimizde...

İşçi Alım İlanları 12.10.2017, 09:22 08.02.2019, 19:03
Konya Ilgın Belediye Başkanlığı İşçi Alımı Başvurularında Son Gün !

Konya Ilgın Belediye Başkanlığı, geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı ve işkur aracılığıyla bir ilan yayımlayarak işçi (3) alımı yapacağını duyurdu.

İŞÇİ ALIM İLANINA BAŞVURULARDA SON GÜN !

Ilgın Belediye Başkanlığı işçi alım ilanına başvurular bugün (12 Ekim) mesai bitiminde sona erecek. İlanda talep edilen şartlara durumu uyan adayların başvuruları online olarak İşkur üzerinden ya da İl/İlçe Müdürlüklerinden yapılacak

İŞÇİ ALIM İLANINA KİMLER BAŞVURABİLİR?

En az ilköğretim mezunu olan, daimi/tam süreli çalışmayı kabul ediyor olan, Başıboş Hayvanlara Yaklaşma ve Müdahale Teknikleri Kursu Sertifikası, Pet Hayvanları sertifikasına sahip olan adayların başvuruları kabul edilecek.

İŞÇİ ALIM İLANINA BAŞVURACAKLAR DİKKAT !

İşe alınacak kişilerde MEB onaylı Pet Hayvancılığı ve Başıboş Hayvanlara Yaklaşma ve Müdahale Tekniği belgelerine sahip olmak şartı aranmaktadır. Ayrıca işe alınacak kişilerin hayvan bakımını da yapacağından 6 aylık iş deneyimi belgesi istenilecektir.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar 20.10.2017 günü mesai bitimine kadar istenilen başvuru belgelerini Ilgın Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Nihai listede bulunup evrak teslimi yapan adayların talebin 3 katından fazla olması durumunda sözlü sınava katılacaklar 25.10.2017 tarihinde saat 10.00’da Ilgın Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’nde noter huzurunda kura çekimi ile belirlenecektir.

Kura çekiminde mülakata hak kazananlara sözlü sınav/mülakat için tebligat gönderilecek olup, sözlü sınav/mülakat 03.11.2017 tarihinde saat 10.00’da Ilgın Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’nde yapılacaktır.

Yorumlar (0)