Konya Ilgın Belediyesi İşkur Aracılığıyla İşçi Alıyor

Konya Ilgın Belediyesi, İşkur aracılığıyla yayımladığı ilan ile işçi alımı yapılacağını duyurdu. İlan detayları haberimizde...

İşçi Alım İlanları 03.10.2017, 10:26
Konya Ilgın Belediyesi İşkur Aracılığıyla İşçi Alıyor

Konya Ilgın Belediyesi, İşkur resmi sitesinde bir ilan yayımladı. Yayımlanan ilanda talep edilen şartlara durumu uyan adayların başvuruları İşkur üzerinden alınacak. İlana göre;

Konya Ilgın Belediyesinde görevlendirilmek üzere Hayvan Bakıcısı (3) pozisyonunda, daimi/tam süreli görevlendirilmek üzere personel alımları yapılacak.

BAŞVURACAK ADAYLARDA ARANAN GENEL ŞARTLAR

En az ilköğretim mezunu olmak, daimi/tam süreli çalışmayı kabul etmek, Başıboş Hayvanlara Yaklaşma ve Müdahale Teknikleri Kursu Sertifikası, Pet Hayvanları sertifikasına sahip olmak.

GENEL AÇIKLAMALAR

 Taleplere başvurularda kişilerin adrese dayalı nüfus kayıt sistemindeki kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. 

İşe alınacak kişilerde MEB onaylı Pet Hayvancılığı ve Başıboş Hayvanlara Yaklaşma ve Müdahale Tekniği belgelerine sahip olmak şartı aranmaktadır. Ayrıca işe alınacak kişilerin hayvan bakımını da yapacağından 6 aylık iş deneyimi belgesi istenilecektir.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar 20.10.2017 günü mesai bitimine kadar istenilen başvuru belgelerini Ilgın Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Belgelerini teslim etmeyen adaylar noter çekilişi ve sözlü sınava alınmayacaktır. Evrak teslimi yapan adayların talebin 3 katı veya altında olması durumunda noter huzurunda kura çekimi yapılmayacaktır.

Nihai listede bulunup evrak teslimi yapan adayların talebin 3 katından fazla olması durumunda sözlü sınava katılacaklar 25.10.2017 tarihinde saat 10.00’da Ilgın Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’nde noter huzurunda kura çekimi ile belirlenecektir.

Kura çekiminde mülakata hak kazananlara sözlü sınav/mülakat için tebligat gönderilecek olup, sözlü sınav/mülakat 03.11.2017 tarihinde saat 10.00’da Ilgın Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’nde yapılacaktır.

BAŞVURU SÜRECİ

Konya Ilgın Belediyesi işçi alım ilanı başvuruları 3 Ekim- 12 Ekim 2017 tarihleri arasında İşkur üzerinden yapılacak.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)