KPSS'li ve KPSS'siz İlanlarla Kamuya 336 İşçi Alımı Yapılıyor (DPB'de Yayımlandı)

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinden yayımlanan ilanlarla beraber Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puan şartlı ve Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) şartsız adayların başvuru yapabileceği 336 işçi kadrosuna yer verildi.

İşçi Alım İlanları 10.11.2018, 17:00 10.11.2018, 17:10 Kerim Solak
KPSS'li ve KPSS'siz İlanlarla Kamuya 336 İşçi Alımı Yapılıyor (DPB'de Yayımlandı)

Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanı olan ve Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanı olmayan adaylar dikkat...

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinden Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) şartlı ve Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) şartsız işçi alım ilanları yayımlandı.

Peki başvuru şartları neler? İşte merak edilenler.

HANGİ KURUMLARA İŞÇİ ALIMLARI YAPILIYOR?

Devlet Personel Başkanlığı resmi web adresi üzerinden yayımlanan ilanlara göre işçi alımları yapılacak olan kurum ve kuruluşlar ise şu şekilde açıklandı.

"Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü, ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü ve Süleyman Demirel Üniversitesi" olarak açıklandı.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

TCDD, ETİ Maden ve Süleyman Demirel üniversitesi tarafından yayımlanan ilanlarda adaylardan talep edilen başvuru şartları farklılık gösteriyor.

Bu kapsamda adaylar genel şartlar ile özel başvuru şartlarını incelemek istiyorlar ise alt kısımda bulunan bağlantı adresleri üzerinden "alakalı oldukları" ilanların detaylarına bakabilecekler.

İLAN METİNLERİ

TCDD İşçi Alım İlanları İçin TIKLAYINIZ

ETİ Maden İşletmeleri İşçi Alım İlanları İçin TIKLAYINIZ

Süleyman Demirel Üniversitesi İşçi Alım İlanları İçin TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)