KPSS Şartsız 106 İtfaiye Şoförü, 104 İtfaiye Eri Alımı İçin İlan Yayımlandı

KPSS şartı olmadan çeşitli eğitim seviyelerinden mezun adaylar arasından İtfaiye Şoförü ve İtfaiye Eri alımı için ilan yayımlandı. Yayımlanan ilana dair bilinmesi gereken tüm ayrıntılara ve yayımlanan ilan metnine haberimizden ulaşabilirsiniz.

İşçi Alım İlanları 30.08.2018, 20:42 30.01.2019, 21:49
KPSS Şartsız 106 İtfaiye Şoförü, 104 İtfaiye Eri Alımı İçin İlan Yayımlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları personel alım ilanı yayımladı. 

Belediye başkanlığı tarafından yayımlanan ilanda farklı eğitim seviyelerinden mezun adaylar arasından KPSS şartı olmadan kamu personel alımı yapılacağı açıklandı. İşte yayımlanan ilanda dair detaylar

KADRO DETAYLARI

Antalya Büyükşehir Belediyesi yayımladığı personel alım ilanında 3 farklı pozisyondan personel alımı yapacağını ilan etti. Yayımlanan ilana göre alım yapılacak kadrolar ve bu kadrolara yapılacak personel alımı sayısına dair detaylar şöyle.

İlan metnine göre kurum İtfaiye Şoförü kadrosuna 106 personel alımı yapacağını ilan etti. Antalya Belediye Başkanlığı 54 İtfaiye Eri ve 1 Şoför alımı yapacak. 

İLANLARA BAŞVURU KOŞULLARI

Antalya Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanına göre alımlara başvuru yapacak adayların; genel şartların dışında ilan metninde yer alan ve kadrolar için belirlenmiş özel şartları da taşımaları gerekiyor. 

İlana başvuru yapacak adaylardan talep edilen genel şartlar arasında, Türk vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunması, erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olması, yapmış sayılması veya tecilli olması, görevini düzenli yapmaya engel sağlık sorunu bulunmaması ve kadrolar için belirlenmiş özel şartları yerine getirmesi. 

İtfaiye Şoförü için belirlenen özel koşullar; En az ilköğretim mezunu (tercihen itfaiyecilik ve yangın güvenliği meslek yüksekokulu) olmak. 36 yaşından gün almamış olmak. Normal lise mezunları için İtfaiye Eri katılım belgesine sahip olmak, en az C sınıfı sürücü belgesi, SRC-2 ve psikoteknik belgelerine sahip olmak. 

İtfaiye Eri kadrosu için belirlenen özel şartlar; en az lise mezunu (tercihen İtfaiyecilik ve Yangın Güvenli MYO) mezunu olmak, 31 yaşından gün almamış olmak, normal lise mezunları için İtfaiye Eri katılım belgesine sahip olmak, en az C sınıfı sürücü belgesi, SRC-2 ve psikoteknik belgelerine sahip olmak. 

Şoför kadrosu için belirlenen özel koşullar; Söz konusu alım ilanına başvuru yapacak adaylar E-sınıfı ehliyet ve SRC-2 belgesine sahip olmak. 

BAŞVURULAR İÇİN SON 3 EYLÜL

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanan ilana başvuru yapacak adaylar başvurularını 29 Ağustos tarihi ile 3 Eylül tarihleri arasında yapabilecekler. İlanlara başvurular ilan metninde yer alan evraklar ile birlikte kuruma şahsen yapılacak.

Yorumlar (12)
Emrullah 1 yıl önce
Sofor
murat 1 yıl önce
şöför için src ve psiko teknik istersin eyvAllahta er için neden istiyorlar anlamadım aslında msj acık kadroların sahipleri belli yazık valla
Fatih 1 yıl önce
Admin bunlar direk adres vermiş zaten giricek kişiler belli
Ismail temucin 1 yıl önce
Sofor veya er
emine 1 yıl önce
er c ehlıyet yada src yı ne yapacak anlamadım o belgeler olsa zaten şöför olur mıllet 2 sene okulunu okuyor ön lisans yapıyor bunlar itfaiye bölümü diploması yerıne c ehlıyet ıstıyor acayip hemde çok fazla acayip
Ramzan 1 yıl önce
Başvurular ne zaman belli olur ki
KUMBURGAZLI 1 yıl önce
başvururken ayri si̇tres altina sokuyorlar i̇nsanlar, başvurduktan sonra beklemesi̇ ayri si̇tres, hoş alinacak li̇ste zaten belli̇di̇r.
afyok07 1 yıl önce
arkadaşlar antalya itafiye alımları durdurulmuştur. kimse ümitlenmesin artık. alımlar süresiz olarak durduruldu.
Mert 1 yıl önce
Daha aciklama gelmedi bekliyor millet basvuru yapildi ama halen bi sonuc gelmedi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın