KPSS Şartsız İtfaiye Eri Alım İlanı Yayımlandı

Kütahya Domaniç Belediyesi yayımladığı bir ilan ile İtfaiye Eri alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilana göre alımlara başvuru yapmak isteyen adaylardan KPSS şartı aranmıyor. İlana dair yayımlanan diğer ayrıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

İşçi Alım İlanları 29.08.2018, 23:46 30.01.2019, 21:51
KPSS Şartsız İtfaiye Eri Alım İlanı Yayımlandı

Kütahya Domaniç Belediyesi kamu personeli alımı için bir ilan yayımladı. Belediye tarafından yayımlanan ilana göre kurum 3 İtfaiye Eri alımı yapacağını açıkladı.

KPSS şartı olmadan yapılacağı ilan edilen bu alımlara ise Meslek Yüksek Okulu mezunu adaylar başvuru yapabilecek. İşte İlana dair yayımlanan başvuru şartları ve başvuru sürecine ilişkin detaylar,

KPSS ŞARTSIZ İTFAİYE ERİ ALIM İLANI YAYIMLANDI

Kütahya Domaniç Belediyesi tarafından yayımlanan KPSS Şartsız İtfaiye Eri alım ilanına başvuru yapacak adaylardan  Meslek Yüksek Okulu mezunu olma şartının dışında da bazı koşullar talep ediliyor. Bu koşullar devlet kurumlarına memur alımlarında tüm adaylardan talep edilen genel başvuru şartlarının dışında alım yapılacak pozisyona göre belirlenen özel koşullardan meydana geliyor. 

İlan metninde yer alan başvuru koşulları arasında Türk vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş ve 35 yaşını doldurmamış olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, Görevinin özelliğine göre, yaş, tecrübe gibi özel şartları taşımak ve Meslek Yüksek Okulu itfaiye mezunu olmak şartları yer alıyor. 

BAŞVURU SÜRECİ

Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan İtfaiye Eri alım ilanına başvuru süreci başlamış olup ilana başvurular 7 Eylül tarihine kadar devam edecek. İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını nüfus cüzdanı fotokopisi, son 6 ay içinde çekilmiş 2 adet fotoğraf, adli sicil belgesi ve diploma fotokopisi ile  birlikte Kütahya Domaniç Belediyesine şahsen yapılacak. 


 

Yorumlar (0)