Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu 944 Çağrı Merkezi Personeli Alınıyor

İŞKUR'un internet sayfası üzerinden yayımlanan ilanlarda farklı şehirlerde yer alan özel sektör firmalarınca 944 Çağrı Merkezi Personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Yayımlanan ilan metninde yer alan kadro detaylarını ve alım yapılacak kadroları sizlere aktarıyoruz.

İşçi Alım İlanları 26.08.2018, 01:32 30.01.2019, 22:09
Lise, Önlisans ve Lisans Mezunu 944 Çağrı Merkezi Personeli Alınıyor

Kamu kurumları ve özel sektör firmaları Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile 4 farklı alanda Çağrı Merkezi personeli alımı yapacaklarını duyurdular. 

Peki Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alım ilanlarında yer alan başvuru koşulları neler? İlana başvuru yapacak adayların dikkat etmesi gereken hususlar neler? Tüm bu soruların cevaplarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

ÇAĞRI MERKEZİ PERSONEL ALIM İLANLARI

İŞKUR aracılığıyla yayımlanan Çağrı Merkezi Personeli alım ilanları 4 farklı alanda gerçekleştiriliyor. Bu dört farklı alan için ise toplam 944 alım ilanı bulunuyor. İşte, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan alım ilanlarına dair kadro detayları, 

Söz konusu alım ilanlarına göre alımlar Çağrı Merkezi Elemanı pozisyonuna 45, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi pozisyonuna 849, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Banka) pozisyonuna 49 ve Çağrı Merkezi Yöneticisi pozisyonuna 1 kişi alınacak. 

ÇAĞRI MERKEZİ PERSONELİ ALIMI BAŞVURU KOŞULLARI

Toplam 944 personel alımının yapılacağı ve kadro detayları yukarıda yer alan personel alım ilanlarına kimler başvuru yapabilecek? İşte ilana dair bilinmesi gereken başvuru şartları;

ürkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Düzgün bir diksiyona sahip olmak ve etkili iletişim kurabilmek, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, ilanda yer alan eğitim seviyesinden mezun olmak (söz konusu ilanda en az lise mezunu olmak kaydıyla önlisans ve lisans mezunu adaylarında başvuru yapabileceği ilanlar yer alıyor), alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek şartları yer alıyor.

Yorumlar (4)
O 1 yıl önce
Is ariyorum
Meral2123 1 yıl önce
Çocuğu olanlar vardiyadan muaf olabilir mi sadece gündüzlsri çalışılabilinir mi bilen biri varsa bilgilendirsin lütfen
Feyza 1 yıl önce
Çağrı merkezi elemanlarının maaşı ne kadar?
Sanem 1 yıl önce
Çocuğu olan vardiyadan muaf olamaz çalışanların yüzde sekseni genelde çocuklu olur zaten