Malatya Polisevi İŞKUR Üzerinden İşçi Alımı İçin İlan Yayımladı!

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden ilan yayımlayan Malatya Polisevi işçi kadrosuna alım yapacağını duyurdu. Peki başvuru şartları neler? Adaylar başvurularını nereye yapacaklar? İşte ilanlara yönelik olarak merak edilen tüm detaylar.

İşçi Alım İlanları 04.10.2018, 14:14 18.01.2019, 23:08
Malatya Polisevi İŞKUR Üzerinden İşçi Alımı İçin İlan Yayımladı!

Malatya Polisevi İŞKUR üzerinden yayımladığı ilanla beraber ilkokul mezunu adaylar arasından işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

Peki başvuru şartları neler? İşte merak edilen tüm detaylar...

ADAYLARDA ARANAN ŞARTLAR

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanda ise alım yapılacak olan kadro "Garson" olarak belirtildi ve adaylardan talep edilen şartlar şöyle;

"En az 2 yıl kamu kurum ve kuruşlarında sosyal tesislerinde çalışmış olmak gerekiyor. Ayrıca hijyen belgesi olması zorunlu.

Diğer yandan bulaşıcı hastalığı bulunmadığına dair sağlık raporu almak gerekmekte. Adayların temel iş sağlığı ve güvenliği eğitim belgesine sahip olmaları gerekiyor." olarak duyuruldu.

BAŞVURU TARİHİ

Yayımlanan ilana başvuru yapacak adayların 24 Ekim 2018 tarihine kadar Malatya Polisevi müdürlüğüne talep edilen evrakları teslim etmesi gerekiyor.

Ayrıca adaylar şartlar uymaları durumunda herhangi bir İŞKUR İl Müdürlüğüne/Hizmet merkezine  şahsen  veya www.iskur.gov. tr internet adresi üzerinde  başvuru yapabilecekleri açıklandı...

Adayların başvuru yapmaları ve nihai listede yer almaları durumunda eğitimleri, öncelik durumları, yabancı dil v.b koşullara uygun olup olmadıkları yazılı veya sözlü sınavlardan önce kuruma bildirmek zorunda oldukları duyuruldu.

Yorumlar (0)