Mersin Büyükşehir Belediyesi İŞKUR aracılığı ile 12 otomotiv montaj işçisi alımı yapacağını duyurdu!

Mersin Büyükşehir Belediyesi İŞKUR aracılığı ile 23-24 Ekim 2019 tarihleri arasında 12 otomotiv montaj işçisi alımı yapacağını duyurdu! Alınacak işçiler Mersin Büyükşehir Belediyesinin kadrosunda daimi olarak istihdam edecek olup, ilan içerisinde adaylardan ikamet şartı istenmemektedir. Başvuru şartları ve başvuru adresi haber içeriğinde belirtilmiştir.

İşçi Alım İlanları 22.10.2019, 21:13
Mersin Büyükşehir Belediyesi İŞKUR aracılığı ile 12 otomotiv montaj işçisi alımı yapacağını duyurdu!

Mersin Büyükşehir Belediyesi kültür Sanat A.Ş Türkiye İş Kurumu internet sitesi üzerinde yeni bir alım ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’kurum dışı kamu işçi alımı’’ kategorisinde yayınlanan ilana göre, Mersin Büyükşehir belediyesi kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere, 12 otomotiv montaj işçisi alımı yapılacağı bildirildi.

Başvurular 23 Ekim’de başlayacak olup 24 Ekim 2019 tarihinde sonra erecektir. Başvurular online olarak www.mersinbuyuksehiras.com.tr adresi üzerinden yapılacaktır.

Ayrıca, Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, başvuruda bulunmak isteyen adayların otomotiv montaj işlerinde deneyim sahibi olmaları gerektiği ve yoğun çalışma ortamına uyum sağalabilmeleri gerektiği belirtildi.

Belediyenin İŞKUR sayfasında yayınladığı resmi ilanı görüntülemek için burayı tıklayınız

Yorumlar (0)