Milli Savunma Bakanlığı (MSB) En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinden ilan yayımlayan Milli Savunma Bakanlığı en az lise mezunu işçi alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu ilana başvuruların İŞKUR üzerinden yapılacağı ifade ediliyor. Peki başvurular nasıl yapılacak? İşte detaylar...

İşçi Alım İlanları 11.04.2018, 12:28 12.02.2019, 09:45
Milli Savunma Bakanlığı (MSB) En Az İlkokul Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesi aracılığıyla yayımladığı ilanla beraber; en az ilk okul mezunu adayların başvuruda bulunabilecekleri işçi alım ilanı yayımladı. Başvuru şartlarıyla alakalı olarak merak edilen detayları aktarıyoruz...

MSB İŞÇİ ALIM İLANI YAYIMLANDI

Milli Savunma Bakanlığı tarafından Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan ilanda ise; "1’inci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğüne (ESKİŞEHİR) aşağıda belirtilen mesleklerde hizalarında belirtilen miktar kadar Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan Statüsünde noter kurası ile işçi alımı yapılacaktır." ifadelerine yer verildi.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yayımlanan ilanın detaylarına göre; başvuru şartlarını yerine getiren adayların ilanın yayımlanma tarihinden 11.04.2018 geçerli olmakla berbaer 10 gün içerisinde Türkiye İş Kurumu İl Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvurularını yapabilecekleri ifade edildi.

Söz konusu adaylar 4 Mayıs 2018 tarihinde; saat 14:30’da 1’inci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğünde (ESKİŞEHİR) noter kurasını izleyebilecekleri belirtildi.

HANGİ KADROLARA ALIM YAPILACAK?

Milli Savunma Bakanlığı tarafından yayımlanan işçi alımı ilanında; 16 adet Bulaşıkçı ve 8 adet Malzeme Muayene ve Kontrolcüsü alımı yapılacağı belirtildi. Adaylardan en az lise mezunu olması ifade edilirken; en fazla eğitim seviyesi Lise ve Dengi Okullar olarak ifade edildi.

Yorumlar (0)