MKE 130 işçi alımı sözlü sınav saatleri değişti

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) 130 işçi alımı sözlü sınav/mülakat saatlerinin değiştirilmesiyle ilgili bir duyuru yayınladı.

MKE 130 işçi alımı sözlü sınav saatleri değişti

 Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) 130 işçi alımı sözlü sınav/mülakat saatlerinin değiştirilmesiyle ilgili bir duyuru yayınladı.

Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu (MKE) 130 işçi alımı sözlü sınav/mülakat saatlerinin değiştirilmesiyle ilgili bir duyuru yayınladı. MKE 130 işçi alımı ilanı Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesinden yayınlanmış ve başvurular 18 Ekim 2016 tarihinde başladı ve 27 Ekim 2016 tarihinde sona erdi.

MKE işçi alımı için sözlü sınavları ise 28 Kasım ve 14 Aralık 2016 tarihleri arasında yapılıyor. MKE tarafından 7 Aralık 2016 tarihinde yayımlanan duyuruda 8 Aralık 2016 tarihinden sona MKE işçi alımı sözlü sınav/mülakata girecek bazı adayların saatlerinde değişiklik yapıldığı duyuruldu. Branşlara göre mülakat listesi yayınlanmış ve belirtilen tarihte adaylar sınava katılıyordu.

Adaylar sınava giderken:
- EKPSS sonuç belgesi
- Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi

- Diploma aslı ve fotokopisi
- 1 adet fotoğraf
- Engelli durumunu gösterir sağlık raporu götürecekler.

Sınava girip kazanan adayların listesi, MKE web sitesi üzerinden duyurulacak, adaylara da ayrıca tebligat gönderilecektir.

 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019, 18:23
YORUM EKLE