MSB En Az Lise Mezunu KPSS Şartsız Kamu İşçisi Alım İlanı Yayımladı

Milli Savunma Bakanlığı Personel Daire Başkanlığı yayımladığı bir ilan işçi alımı yapacağını duyurdu. Çeşitli pozisyonlarda yapılacağı ilan edilen işçi alımları için ise adaylardan KPSS şartı talep edilmiyor. İlana dair detayları haberimizde aktarıyoruz.

İşçi Alım İlanları 15.08.2018, 01:41 30.01.2019, 22:44
MSB En Az Lise Mezunu KPSS Şartsız Kamu İşçisi Alım İlanı Yayımladı

Milli Savunma Bakanlığı Personel Daire Başkanlığı, Türkiye İş Kurumu üzerinden kamu işçisi alım ilanı yayımladı. En az lise mezunu adayların başvuru yapabilecekleri işçi alım ilanında çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapılacağı açıklandı. 

İlana dair tüm bilinmesi gerekenleri siz okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

MSB İŞÇİ ALIM İLANI YAYIMLADI

MSB Personel Daire Başkanlığı tarafından yayımlanan ilana göre alımlar 10 farklı pozisyonda yapılacak. İşkur üzerinde yayımlanan ilan detaylarına göre toplam 26 işçi alımı yapacak olan MSB alımları, ''Metal Sac İşleme İşçisi, Armadör İşçisi, Lastik (Konfeksiyon) İmal İşçisi, Uçak Bakım Teknisyeni (Gövde-Motor), Uçak Bakım Teknisyeni (Gövde-Motor), Lastik Teknisyeni, Boyacı-Metal, Otomotiv Kaporta İşçisi, Saraç'' kadrolarında yapacak. 

MSB İŞÇİ ALIM İLANINA BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan işçi alım ilanında adaylardan bazı koşullar talep ediliyor. İşkur aracılığıyla duyurulan bu koşulları siz okuyucularımızla paylaşıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Özel kanun veya diğer mevzuatında yer alan şartları taşımak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak. Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak). İŞKUR da ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen son başvuru tarihi itibariyle belirtilen bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir. 

MSB Personel Daire Başkanlığı tarafından yapılan uyarılarda ayrıca her adayın tek bir pozisyon için başvuru yapabileceği ve başvuru koşullarını sağlamayan adayların başvurularının geçersiz olacağı uyarısı yapıldı. 

İLANA BAŞVURU KOŞULLARI

İlana başvuru yapacak adaylar için yapılan başvuru açıklamasında şu ifadeler yer aldı. ''Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki içerisinde İl Müdürlüklerimizden veya Hizmet Merkezlerimizden yada www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler'' 

Yorumlar (0)