MSB Nato Pol Tesisleri Personel Alım İlanına Başvuru Süreci Sona Eriyor (KPSS Şartı 60 Puan)

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı geçtiğimiz günlerde Devlet Personel Başkanlığı ve Türkiye İş Kurumu üzerinden bir ilan yayımlamış ve Kamu Personeli Seçme Sınavı puan esasına göre personel alımı yapacağını duyurmuştu. İlana başvuru süreci sona eriyor. Detaylar haberimizde...

MSB Nato Pol Tesisleri Personel Alım İlanına Başvuru Süreci Sona Eriyor (KPSS Şartı 60 Puan)

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı'nca yayımlanan personel alım ilanına başvuru süreci 2 Şubat itibariyle sona eriyor.

Söz konusu ilanda alım yapılacağı açıklanan kadrolar ve başvuru sürecine dair detayları, Kamupersoneli.net olarak siz okuyucularımıza tekrar hatırlatıyoruz. İşte detaylar, 

NATO POL TESİSLERİ PERSONEL ALIMI YAPIYOR

Devlet Personel Başkanlığı ve Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanında yer alan kadro detaylarına göre, en az lise mezunu adayların başvuru yapabileceği 3 farklı kadrodan alım yapılacak. 

Alımlara başvuru yapacak adayların başvuru yapabilecekleri kadrolar şöyle; Şoför, Teknisyen, Kalifiye İşçi

Açıklanan bu üç pozisyona ise Nato Pol Tesisleri Başkanlığı 42 personel alımı yapacağını duyurdu.

İLANA BAŞVURU ŞARTLARI

Kadro detaylarına ilişkin bilgiler verdiğimiz MSB Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar, kurum tarafından ilan edilen başvuru şartlarını sağlamaları gerekiyor. 

Bu şartlar arasında kamu kurumlarına genel personel alımı başvuru şartlarının yanı sıra alım yapılacak birim ve alınacak unvana göre istenen bazı özel şartlarda yer alıyor. 

İlan metninde yer alan başvuru şartlarında şu koşullar bulunuyor. 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSSP93 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Tehlikeli ve çok tehlikeli işler yönetmeliği kapsamına giren işlerde ve vardiyalı işlerde çalışmasında engeli bulunmamak. 

Yukarıda yer aktardığımız başvuru koşullarına ek olarak Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı adaylardan ayrıca alım yapılacak pozisyonlar için bildirilen eğitim seviyesinden mezun olma şartı arıyor. 

BAŞVURULAR 2 ŞUBAT TARİHİNDE SONA ERECEK

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Akaryakıt İkmal Ve Nato Pol Tesisleri İşletme Başkanlığı'nın, Şoför, Teknisyen, Kalifiye İşçi alımı için yayımladığı personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar başvurularını 2 Şubat tarihine kadar yapabileceklerdir.

İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu'nun internet sayfası üzerinden elektronik olarak yapabilecekler. Adaylar ayrıca il ve ilçe İşkur Müdürlükleri aracılığıyla da başvuru yapabilirler.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 05:19
YORUM EKLE