Orman İşletme Müdürlüğü ve Bazı Valilikler TYP Kapsamında 584 Personel Alımı Yapıyor

Orman İşletme Müdürlüğü çeşitli valilikler ve kaymakamlıklar ile beraber ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere 584 personel alımı yapacağını duyurdu. Söz konusu ilanlara başvuru için Kamu Personeli Seçme Sınavı puan şartı olmazken alımlar TYP kapsamında gerçekleştirilecek. Detaylar haberimizde...

Orman İşletme Müdürlüğü ve Bazı Valilikler TYP Kapsamında 584 Personel Alımı Yapıyor

Kamu kurumları Toplum Yararına Program kapsamında Türkiye İş Kurumu aracılığıyla personel ve işçi alımlarını devam ediyorlar. 

Bu haberimizde Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ve TYP kapsamında alınacağı duyurulan işçi ve personel alım ilanlarını derledik. 

Söz konusu ilanlarda yer alan kadrolar ve başvuru sürecine ilişkin ayrıntıları siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz.

ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ TYP KAPSAMINDA PERSONEL ALIYOR

Orman İşletme Müdürlüğü, Türkiye İş Kurumu tarafından yayımladığı ilanlar ile Uşak Valiliği, Şanlıurfa Valiliği Viranşehir ve Ceylanpınar Kaymakamlıkları beraber 584 personel alım ilanı yayımladı. Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı şartı olmadan alım yapılacağı açıklanan personel alım ilanlarına başvurulara ilişkin detaylar şöyle,

Uşak Orman İşletme Müdürlüğü TYP Kapsamında Personel Alım İlanı

Uşak Orman İşletme Müdürlüğü tarafından İşkur üzerinden yayımlanan ilana göre kurum 75 erozyonu önlemek alanında çalışacak personel alımı yapacak. Tüm eğitim seviyelerinden mezun olmuş (ilkokul, ortaokul, önlisans ve lisans düzeyi) adayların başvuru yapabileceği ilanada ise KPSS şartı aranmamaktadır. 

İlana başvurular Türkiye İş Kurumu üzerinden elektronik şekilde yapılacak olup son başvuru tarihi 2 Şubat (23.59'a kadar yapılabilecek) olarak duyurulmuştur.

İlana başvuru yapacak adaylar, haberin altında yer alan linki kullanarak TYP personel alım sayfasına ulaşabilirler. Açılan sayfada TYP numarası yazan kısma 253121 yazarak ilanı görüntüleyebilirler ve başvurularını buradan yapabilirler. 

Şanlıurfa Valiliği Ceylanpınar Kaymakamlığı TYP Kapsamında Personel Alım İlanı

Şanlıurfa Valiliği Ceylanpınar Kaymakamlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanında 172 personel alımı yapılacağı duyuruldu. TYP kapsamında yapılacak alımlara ilkokul, ortaokul, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecekler. 

Çevre Temizliği alanında çalışacağı açıklanan personel alım ilanına başvurular İşkur üzerinden elektronik ortamda 6 Şubat tarihine kadar yapılabilecek.

Söz konusu ilana başvuruda bulunacak adaylar, aşağıda yer alan linki kullanabilir ve açılan sayfada yer alan TYP numarası kısmına 253222 yazarak ilanı görüntüleyebilirler.

Şanlıurfa Valiliği Viranşehir Kaymakamlığı TYP Kapsamında Personel Alım İlanı

Türkiye İş Kurumu üzerinden Şanlıurfa Valiliği Viranşehir Kaymakamlığı tarafından yayımlanan ilanda TYP kapsamında 337 personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Kamu Personeli Seçme Sınavı puan şartı olmadan yapılacak alımlara 40 yaş altı adaylar başvuru yapabilecek ve alımı yapılan personeller Çevre Temizliği alanında görevlendirilecekler.

Tüm eğitim seviyelerinden mezun olmuş adayların başvuru yapabileceği ilan başvurular şahsen veya elektronik ortamda yapılabilecek. 

İlana ulaşmak için aşağıda yer alan linki kullanabilirsiniz. Açılan sayfada TYP numarası kısmına 253221 yazarak ilanı görüntüleyebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

TYP İlanlarına ulaşmak için;  https://goo.gl/PqTT8M (Bu bağlantıyı internet tarayıcınıza kopyalayıp ve açılan sayfada yukarıda yer TYP numaralarını kullanarak ilanları görüntüleyebilirsiniz)

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE