QNB Finansbank Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

QNB Finansbank İnsan Kaynakları web adresinde yeni bir ilan yayımlandı. Söz konusu ilanda güvenlik görevlisi alımı yapılacağı belirtildi. Peki QNB Finansbank güvenlik görevlisi alım ilanı için aranan şartlar neler? Başvurular nereye yapılacak? İlan hakkında tüm detaylar.

QNB Finansbank Güvenlik Görevlisi Alımı Yapıyor

QNB Finansbank İnsan Kaynakları tarafından yeni bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilanda güvenlik görevlisi alımı yapılacağı açıklandı. Peki başvuru şartları neler?  Başvurular nereye yapılacak? İlana ilişkin tüm detayları sizler için derledik.

Söz konusu ilan QNB Finansbank İnsan Kaynakları tarafından yayımlandı. Yayımlanan ilanda güvenlik görevlisi alımı yapılacağı belirtildi.

QNB Finansbank İnsan Kaynakları web adresinde yer alan söz konusu ilanda;

İŞ TANIMI

QNB Finansbank’ta sizi neler bekliyor?

QNB Finansbank olarak çalışanlarımızın memnuniyetinin bir kurum için gerekli en önemli değer olduğuna inanmaktayız. Kariyer yolculuğunda size destek olmak için İnsan Kaynakları uygulamalarını beklentilerinize göre oluşturmaktayız.Bu kapsamlara göre; kendinizi kişisel ve mesleki alanda geliştirebileceğiniz kapsamlı eğitim ve gelişme imkanlarını, kariyer hedeflerinizin doğrutultusunda güvenlik biriminde yükselme veya şube kadrolarına geçme olanakları, finansı olmanın ayrılacalığının iş dışı ortamlarda da hissedebileceğimiz etkinlik ve indirim imkanları sunmaktayız. 

PEKİ BİZLER SİZLERDEN NELER BEKLEMEKTEYİZ?

Bankacılık demek insanların hayallerini gerçekleştirmek demek. Bizler Türkiye'nin Finansçıları olarak güvenli ortamlarda müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek için çabalamaktayız. Güvenlik görevlisi olarak sizlerden beklentimiz; güvenlik birimi tarafından size verilen talimatlar doğrultusunda iç ve dış müşterilerin güvenliğini sağlamanız, görev yaptığınız şube veya genel müdürlük binasındaki çalışanların ve müşterilerin güvenliğini sağlamanız, güvenlik risklerini değerlendirip güvenlik ihtiyaçlarını belirleyip yöneticilerle paylaşmanız, görev yeri ve yakın çevresinde tehlike oluşturacak her türlü durumu takip edip konuyla alakalı olarak birimleri bilgilendirmeniz. 

Bankacılık demek, insanların hayallerini gerçekleştirmek demek. Biz, Türkiye’nin Finansçıları olarak güvenli bir ortamda müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Bu kapsamda bankamız Güvenlik Görevlisi olarak sizden beklentimiz;

BAŞVURUDA ARANAN ŞARTLAR

Söz konusu QNB Finansbank güvenlik görevlisi alım ilanında başvuru yapacaklardan; 5188 sayılı kanuna göre Silahlı Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartına sahip olmak, (5188 sayılı kanuna göre Silahlı Kimlik Kartına sahip olmayan adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.), Tercihen 1 yıl Güvenlik Görevlisi olarak çalışmış olmak, En az Lise mezunu olmak, 28 yaşını aşmamış olmak, Askerlik görevini tamamlamış olmak şartları isteniliyor.

Söz konusu ilana başvuru yapmak için; https://goo.gl/uJpp95 (İlgili web adresini tarayıcınızın arama satırına kopyalayarak söz konusu ilanın detaylarına ulaşabilirsiniz)

Kamupersoneli.net I ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE