Sağlık Bakanlığı 125 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor (TYP Kapsamında)

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan TYP ilanları kapsamında Sağlık Bakanlığının 125 personel alımı yapacağı ifade edildi. Söz konusu ilanın detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz..

İşçi Alım İlanları 01.10.2018, 09:26 18.01.2019, 23:29
Sağlık Bakanlığı 125 Personel Alımı Başvuruları Sona Eriyor (TYP Kapsamında)

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü'nün resmi web adresi üzerinden Sağlık Bakanlığına ait TYP ilanları yayımlandı. Yayımlanan bu ilanlar kapsamda 125 personel alımı yapılacağı vurgulandı.

Sağlık Bakanlığı tarafından İŞKUR TYP aracılığı ile yayımlanan bu ilanların detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz...

ALIM YAPAN BAĞLI KURULUŞLAR

İŞKUR TYP üzerinden yayımlanan bu ilanlarda alımların "İnegöl Devlet Hastanesi, Bursa İl Sağlık Müdürlüğü Bursa Kurumları, Bursa Orhangazi devlet hastanesi, Bursa Muammer Ağım Gemlik devlet hastanesi döner sermaye işletmesi, Yenişehir devlet hastanesi baştabipliği" Sağlık Bakanlığına bağlı kuruluşların alım yapacağı ifade edildi. 

Yayımlanan ilanlara ise başvurular bugün itibari ile sona ermektedir. Adaylar aşağıdaki tabloda belirtilen numaraları "TYP" numarası kısmına yazarak detayları görüntüleyebilir ve aynı zamanda başvuru yapabilirler.

ŞARTLARA HAİZ OLMAK GEREKİYOR

Her ilan için belirtilen şartlara haiz olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Yukarıda belirtilen kuruluşlar "çevre temizliği" kadrosu için personel alacaktır. Adaylar bu kadro için başvurularını aşağıdaki link üzerinden yapabileceklerdir.

Yorumlar (0)