Sağlık Kurumları 371 Hasta Kabul Kayıt Görevlisi ve Hasta Danışmanı Alımı İçin İlan Yayımladı

Türkiye geneli farklı şehirlerde yer alan sağlık kurumları 5 farklı pozisyonda personel alımı için ilan yayımladı. Lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği bu alım ilanlarında talep edilen diğer başvuru koşulları ile alım yapılacak şehirleri sizlerle buluşturuyoruz.

İşçi Alım İlanları 13.09.2018, 21:54 30.01.2019, 20:17
Sağlık Kurumları 371 Hasta Kabul Kayıt Görevlisi ve Hasta Danışmanı Alımı İçin İlan Yayımladı

Sağlık Kurumları, Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladıkları ilanlar ile çok sayıda pozisyonda personel alımı yapıyorlar. 

Çeşitli kadrolarda yapılan bu personel alımları için farklı başvuru koşulları talep eden sağlık kurumları adaylardan eğitim şartı, genel şartlar, alım yapılacak pozisyona göre belirlenen özel şartlar talep edebiliyorlar. 

Kamupersoneli.net olarak bizlerde siz okuyucularımıza 5 farklı pozisyonda yayımlanan ilanları derledik. 

KADROLARA DAİR DETAYLAR

İŞKUR İş İlanları sayfası üzerinden yayımlanan alım ilanları arasında Hasta Bakımı Teknisyeni kadrosu için 1, Hasta Danışmanı kadrosu için 77, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için 77, Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için 183, Hastane Hizmetlisi kadrosu için 11 ve Hastane Yönetimi Ve Organizasyonu Meslek Elemanı kadrosu için ise 90 alım ilanı yer alıyor. 

Bu alımların yapılacağı şehirler arasında ise Ankara, İstanbul, İzmir, Denizli, Bursa, Antalya, Mersin gibi şehirler yer alıyor. Ancak bazı kurumlar Türkiye geneli faaliyet gösterdiklerinden dolayı alımlarını ülke geneli olarak yapıyorlar. 

İLANLARA BAŞVURU KOŞULLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan bu alım ilanları farklı kurumlar tarafından yayımlanıyor. Adayların da başvuru yapacağı pozisyon ve şehire göre ilanı yayımlayan kurumun başvuru koşullarını sağlamaları gerekiyor. Her kurum ve kadroya göre değişen başvuru koşullarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Bu koşullara ek adayların ayrıca ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamalarını, istiyor. 

Yorumlar (5)
Nermin 12 ay önce
Erzurum varmı
Murat Tulumcu 12 ay önce
özel firmalar temizlikci genelde
Esma 7 ay önce
Tekırdag cerkez koy kapaklı varmı
Seval dağ 6 ay önce
Nasıl başvuru yapabilirim
Osman çelebi 3 ay önce
Bende başvuru yapmak istiyorum