Sağlık Kurumlarına 378 Hasta Kabul Kayıt Personeli ve Hasta Danışmanı Alınacak

Hastanelere, özel sağlık kurumlarına, üniversite hastanelerine 3 farklı pozisyonda personel alımı yapılacak. Söz konusu bu alım ilanları için adaylardan talep edilen başvuru koşullarını ve ilanlara başvuruların nasıl yapılacağını haberimizde aktarıyoruz.

İşçi Alım İlanları 04.10.2018, 00:06 18.01.2019, 23:10
Sağlık Kurumlarına 378 Hasta Kabul Kayıt Personeli ve Hasta Danışmanı Alınacak

Türkiye geneli farklı şehirlerde faaliyet gösteren çok sayıda sağlık kurumu yayımladıkları ilanlar ile personel alımları yapıyorlar. 

İŞKUR üzerinden yayımlanan bu alım ilanları arasında yer alan ve 3 farklı pozisyonda gerçekleştirilecek alımları siz okuyucularımız için derledik. İşte ilanlara dair detaylar,

ALIM YAPILACAK KADROLARA İLİŞKİN DETAYLAR

Türkiye İş Kurumu İş İlanları Sayfası üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında en az lise mezunu olmak kaydıyla toplam 378 personel alımı için ilan bulunuyor. Bu ilanlara dair detaylar ve kadrolara göre alım yapılacak personel sayıları şöyle,

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlar arasında Hasta Danışmanı kadrosu için 66, Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için 41 ve Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için 271 alım ilanı yer alıyor. 

ALIM YAPACAĞINI İLAN EDEN BAZI SAĞLIK KURUMLARI

Yukarıda yer alan kadrolara personel alımı için ilan yayımlayan kurumlar ve firmaların bazılarını sizlere aktarıyoruz. Biruni Üniversitesi, Özel İzmir Yaşlı Bakım Ve Dinlenme Evi, Balçiçeği Özel Eğitim, Konakmed Özel Sağlık Hizmetleri, Özel Denizli İlkbahar Yaşlı Bakım Evi, Özel Sevgi Bakım Hizmetleri, Ceylan Hospital romatem Fizik Tedavi Ve Özel Sağlık Hizmetleri Kemer Medical Center Özel Sağlık Hizmetleri Ankara Lösemili Çocuklar Sağ.Ve Eğt.Vakfı.

İLANLARA KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Hasta Danışmanı, Hasta Kabul Kayıt Görevlisi ve Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrolarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşullarını siz okuyucularımızla aşağıda aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmak, Kadroların gerekliliklerine göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Vardiyalı çalışma sistemine ayak uydurmak, Takım çalışmasına yatkın olmak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek ve edebilecek olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya tecilli olmak Bilgisayar ve Office programlarını etkili bir biçimde kullanabilmek, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak. Bu koşullara ek adayların ayrıca ilanlarda yer alabilecek tüm özel koşulları da sağlamalarını, istiyor. 

İLANLARA BAŞVURU YAPMAK İÇİN

Yukarıda sizlere aktardığımız ilanlara başvuru yapmak için aşağıda sizlerle paylaştığımız bağlantıları kullanabilirsiniz. 

Yorumlar (0)