Şanlıurfa Akçakale Belediye Başkanlığı İşçi Alımı Yapıyor

Şanlıurfa Akçakale Belediye Başkanlığı, İşkur aracılığıyla bir ilan yayımlayarak işçi alımı yapacağını duyurdu. İlan detayları haberimizde...

İşçi Alım İlanları 18.10.2017, 12:18
Şanlıurfa Akçakale Belediye Başkanlığı İşçi Alımı Yapıyor

Şanlıurfa Akçakale Belediye Başkanlığı, İşkur resmi sitesinde yayımladığı ilan ile Beden İşçisi (4) pozisyonunda işçi alımı yapacağını duyurdu. İşte detaylar:

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

En az ilköğretim mezunu olmak, daimi/tam süreli çalışmayı kabul etmek.

İLANA BAŞVURACAK ADAYLAR DİKKAT !

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

 İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır

KURA SÜRECİ

Kura çekimi şanlıurfa merkez şair nabi konferans salonunda yapılacak kura tarihi: 30 Ekim 2017 saat 14.30 yapılacak. Kura çekimi sonrası Akçakale Belediyesi tarafından mülakat yapılacak.

BAŞVURU SÜRECİ, YERİ ve ŞEKLİ

Şanlıurfa Akçakale Belediye Başkanlığı işçi alım ilanı başvuruları, 18 Ekim- 27 Ekim 2017 tarihleri arasında İşkur aracılığıyla yapılacak.

KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Yorumlar (0)