Şanlıurfa'da İki Kaymakamlık İçin En Az İlkokul Mezunu 509 Kamu Personeli Alınıyor

Şanlıurfa'da iki Kaymakamlık İŞKUR Toplum Yararına Program kapsamında ilanlarını yayımladılar. Yayımlanan ilanda çevre temizliği pozisyonu için personel alımı yapılacağı ve bu ilanlar ile toplam 509 kişinin istihdam edileceği ifade edildi. Söz konusu personel alımı hakkında detayları ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

Şanlıurfa'da İki Kaymakamlık İçin En Az İlkokul Mezunu 509 Kamu Personeli Alınıyor

Şanlıurfa'da Ceylanpınar ve Viranşehir Kaymakamlığı yayımladığı ilanlar ile kendi bünyelerinde çalıştırmak üzere toplam 509 personel alımı yapacağını ifade etti. Söz konusu ilanlara göre Şanlıurfa Viranşehir Kaymakamlığı 337 personel alımı yapacak ve Şanlıurfa Ceylanpınar Kaymakamlığı da 172 personel alımı yapacak.

İLANIN DETAYLARI

Söz konusu personel alımları Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Toplum Yararına Program kapsamında personel alımları yapılacaktır. Konu ile ilgili olarak İŞKUR Toplum Yararına Program kapsamında personel alım ilanlarının detaylarına bakıldığında en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabileceği ve başvuruların geçerli olabilmesi için sadece aynı bölgede yaşıyor olmasına ilişkin şartlar bulunmaktadır. Söz konusu ilana başvurular ise 6 Şubat 2018 tarihinde sona erecek. Başvuruların ardından ise 15 Şubat 2018 tarihinde göreve başlanacak ve 9 kasım 2018 tarihine kadar devam edecektir.

BAŞVURU DETAYLARI

İŞKUR Toplum Yararına Program kapsamında toplam 509 personel alım ilanına başvurular İŞKUR üzerinden yapılacaktır. Bu kapsamda adayların İŞKUR'a kayıt olmaları gerekmektedir. Söz konusu personel alım ilanına göre adaylar çevre temizliği pozisyonunda görev yapacaklardır. Tüm bunların yanı sıra adayların aşağıdaki bağlantı adresini kullanarak ilanın detaylarına ulaşabilirler.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 05:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet Çetinkaya
Mehmet Çetinkaya - 8 ay Önce

Slm bugün basvubaşv nerde yaparim

Mehmet yasin yıldız
Mehmet yasin yıldız - 7 ay Önce

İşzizim işimin olmasını istiyorum

Mehmet yasin yıldız
Mehmet yasin yıldız - 7 ay Önce

Nerde başvuru yaparım